27 Aralık 2016 23:13

Beagle besleme onerileri

Slm arkadaslar kopeklere karsi cok ilgim var ama hic kendi kopegimi beslemedim beagle alnayi dusunuyorum apartmanin bahcesine buyukce kafes yapip icine kulube koymayi dusunuyorum yavru beagle'ı burda besleyebilirmiyim?

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

28 Aralık 2016 11:29
mollyyldz
mollyyl...
molly
1 yaşında
dişi

Beagle enerjisini atması için bahçede kalabilir uzun saatler,fakat evde bakılması gereken bir köpek. bekçi köpeği değil yani,ancak dediğim gibi çok enerjikler ve bahçede enerjisini atabilir,sonrasında eve alınmak kaydıyla,hele yavru beagle imkansız..

Alıntı Yaparak Cevapla

28 Aralık 2016 12:27
guyana
guyana
haşmet
4 yaşında
erkek

Aynen arkadaşımın da dediği gibi beagle enerjisini attırmak suretiyle evde beslenmeli diye düşünüyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

10 Ocak 2017 14:28
pseval
pseval
tintin
4 yaşında
dişi

Beagle kesinlikle insan ve ten teması seven bir köpek, oynamak ve zaman geçirmek için bir süre bahçede kalabilir belki ama zamanının çoğunu sahibinin yanında geçirmesi gerekir. Benim 2 beagle kızım var, yazlıkta bahçemiz de var ama dediğim gibi bahçede biraz dolanıp, arada da biraz koşturup biz nerede oturuyorsak hemen yanımıza gelmeyi tercih ediyorlar.

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2017 Petarkadaş (farscape, 21.0.359)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim