14 Ağustos 2012 04:08
kopuk87
kopuk87
köpük
3 yaşında
erkek

Köpek traş makinesi

Arkadaşlar köpüşünü evde kendisi traş edenler varsa lütfen bana marka-model önerisinde bulunabilirler mi? Sabahtan beri nette köpek traş makinalarına bakmaktan başım beynim döndü :) Cinsimiz de maltesse olduğu için veterinere verdiğimiz traş masrafları canımıza yetti :D Yardım lütfen :)

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

14 Ağustos 2012 15:20
tutkumsun
tutkums...
zuzu
4 yaşında
erkek

Merhaba.Tıraş makinesi almayı ben de düşündüm ama sesinden ürker, bize engel olur diye vazgeçtim.Aldıktan sonra deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız fikir edinmiş olurum.Teşekkürler.

Alıntı Yaparak Cevapla

14 Ağustos 2012 15:33
ozlemzafer
ozlemza...
puik
5 yaşında
erkek

Evet hem sesinden hemde vucutlarinda yarattiklari titresimden hoslanmiyorlar kut burunlu bir makasla tras edebilirsiniz ben puiki bu sekilde tras ediyorumm;)))

Alıntı Yaparak Cevapla

13 Eylül 2012 04:14
kopuk87
kopuk87
köpük
3 yaşında
erkek

Arkadaşlar sinbonun hayvanlar için olan traş makinesini falan aldım denedim kesmedi. Maltesselerin tüylerinin kesimi baya sorun ve gerçekten güçlü bir makine olması gerekiyor. En son Moser Class 1245 aldım. Biraz pahalı ama inanın gerçekten mükemmel bir makine ve fevkalade traş yapıyor. Ne sesten ürktü oğlum ne de canı yandı. Ve de en az veterinerin yaptığı kadar güzel bir traş oldu emin olabilirsiniz. Kesinlikle ama kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum size. Gidipte ucuz bir makineye para vermektense bir kez alırsınız kafanız rahat olur. Tecrübe üzre söylüyorum :)

Alıntı Yaparak Cevapla

16 Kasım 2012 20:05
olesyaozan
olesyao...
baksi
4 yaşında
erkek

Ben hep makasla kestım tüyleri uzayınce, ama yalnış terriyerler maiste ve eylülde sıfır vurdurmak lazım, en iyiside kuaferlerde yapıyorlar

Alıntı Yaparak Cevapla

28 Aralık 2012 22:26

moser markasinin bu is icin urettigi
http://www.efirsatci.com/moser-1245-kedi-kopek-tras-makinesi-urun4519.html

modelini onerebilirim.motoru bicak kalitesi hakkini veryor.

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 25.0.069)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim