03 Nisan 2012 23:33

eftalll
oskar
2 yaşında
erkek

köpeğimi nasıl şehir dışına çıkarıcam ?

antalyadan istanbula gidicez ama sanırım uçakla gitmemiz için 30 kg dan az olmalıymış köpekler.nasıl götürebilirim bi bilginiz varmı acaba ?

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

04 Nisan 2012 03:11

kizilre...
reİs
9 yaşında
erkek

uçaklarda böyle bir kural yok bildiğim kadarıyla

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Nisan 2012 03:22

eftalll
oskar
2 yaşında
erkek

havalimanında çalışmıştım arkadaş söyledide sıkıntıya düştüm bende teşekkürler bilgi için tekrar arastırıcam bunu.

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Nisan 2012 08:52

ucaklarda öyle bı sart yok köpege uygun olan box ıle tasınır sadece yasak olan ırkları tasımıyorlar onun ıcnde karnesıne farklı bı ırk yazdırdıgınız zamn kımse de aksını ıdda edemıyor bence kulakdan dolma degıl ucak fırmalarını arayarak daha net bılgı edının ben thy ıle rottweıler cınsı köpegımle seyahat ettım aradıgım zaman rottweıler cınsı köpeklerı kabul etmedıklerını söylemeıslerdı bende cınsıne labrador yazdırdım kımsede bakalım bakalım köpek gercekten labrador mu demedı

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Nisan 2012 14:03

lone
aşil
5 yaşında
erkek

ucaklarda kopek bellı bı kg a kadar yanınızda tasıyabılırsunuz bellı sınırdan sonra kargo bolumunde ona uygun buyuk kafesıyle taşınıyor. ben aradım gorustum ucagın kalkısından once kopegınızı kafesıyle bırlıkte goturup tartılmasını saglayın kılogram başı 3 tl alıyorlar kafesıyle bırlıkte kac kg tutarsa 3 ıle carpıcaksınız ıste :) Iyı ucuslar :)

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Nisan 2012 22:38

eftalll
oskar
2 yaşında
erkek

Orijinalden alıntı: sera2011

ucaklarda öyle bı sart yok köpege uygun olan box ıle tasınır sadece yasak olan ırkları tasımıyorlar onun ıcnde karnesıne farklı bı ırk yazdırdıgınız zamn kımse de aksını ıdda edemıyor bence kulakdan dolma degıl ucak fırmalarını arayarak daha net bılgı edının ben thy ıle rottweıler cınsı köpegımle seyahat ettım aradıgım zaman rottweıler cınsı köpeklerı kabul etmedıklerını söylemeıslerdı bende cınsıne labrador yazdırdım kımsede bakalım bakalım köpek gercekten labrador mu demedı

:) güzel fikirmiş bu benmki hakiki labrador :)

Alıntı Yaparak Cevapla

05 Nisan 2012 00:02

kizilre...
reİs
9 yaşında
erkek

bu yasak sadece THY de var diğer şirketlerde istediğin ırkı taşıyabiliyorsun

Alıntı Yaparak Cevapla

05 Nisan 2012 14:13

ben ısı bıraz ınada bındırdım sordugumda sınır bozucu yetkılı kısı bana evcıl hayvanınızı kargo bölumunde tasıyoruz ama yasaklı ısrkları tasımıyoruz dedı bende tamam benım köpegım rottweıler dedım o yasak ulkemızde onu tasımıyoruz dedı ben degıl adam yasak ben degıl adam yasak ınada bındı ıs bende dedım ben bu ucaga bınerım sana da gıderken el sallarım dedım ruhları bıle duymadı benım sözde YASAK rottweılerımla ucaklarına bınerken

Alıntı Yaparak Cevapla

06 Nisan 2012 00:57

eftalll
oskar
2 yaşında
erkek

:) en iyisini yapmışsınız herkes sevmiyor kedi köpek sevmediklerindende anlayışla karşılamıyorlar. oskarı gezdirirken bazıları iğrenç bir varlıkmış gibi bakıyor öldüresim geliyor en sinir olduğum şey.oda bir canlı sende hayvansın bir nevi tek bir farkın var düşünebiliyorsun.ne kadar konussam faydasız değiştiremezsin kimseyi.

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 31.0.053)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim