ads

21 Şubat 2011 01:27

mugii
rszifir
5 yaşında
erkek

Kedim çok korkak :(

merhabalar..
ben ankarada geçen sene okurken btane kedi aldım klinikten sokaktan getirmişler snra yıkamışlar bizde sahiplendik fakat çok korkak ewde köpek var köpeğe tam alışacağı zaman köpek eğitime gitti o yüzden korkuyo inanılmaz ama onun haricinde 2 tane erkek kedi var onlarla bir sorunu yok ama insan yanına yaklaşmıyor hiçbirşekilde ortalığa çıkmıyor veteriner hekimimizde yapılacak birşey yok o kadar korkmuştu üstüne baskın hayvan çok fln dedi ve umutsuz tablo çizdi gerçektende yapılacak birşey yokmu acaba yardım edebilirmisiniz çünkü çok güzel bi bayan üstüne çok nadir sevdiriyo kendini sabah gelir ayaklarınıza dolanır ama normal günde ortalıkta bulunmuyor görünmüyor bile silüyet sadece çok üzülüyorum zayıf kaldı yemekte yemiyo adam gibi çok üzülüyorum bana yardım edin lütfen

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

21 Şubat 2011 08:16

sevinck...
casper
4 yaşında
erkek

1 yildir sizinleyse ve hala korkaksa size yaklasmiyorsa isiniz zor...

daha fazla ilgi gosterin ki size yakinlassin mesela mamasini elinizle yedirin kucaginiza alin mama kabini da eline alin yedirin.. sevdigi seyleri elinizle verin.. ve cok cok cok oyun oynayin... sizinle sosyallessin.. benin kedilerimden biride oyleydi.. simdi geceleri koynumda uyuyor. ama hala kucaga alinip sevilmekten hoslanmiyor...

Alıntı Yaparak Cevapla

22 Şubat 2011 02:07

mugii
rszifir
5 yaşında
erkek

Orijinalden alıntı: sevinckoc

1 yildir sizinleyse ve hala korkaksa size yaklasmiyorsa isiniz zor...

daha fazla ilgi gosterin ki size yakinlassin mesela mamasini elinizle yedirin kucaginiza alin mama kabini da eline alin yedirin.. sevdigi seyleri elinizle verin.. ve cok cok cok oyun oynayin... sizinle sosyallessin.. benin kedilerimden biride oyleydi.. simdi geceleri koynumda uyuyor. ama hala kucaga alinip sevilmekten hoslanmiyor...

ya dışarıdan yemek söledikmi hamburger falan zaten direk tepeme çıkıyo kaşıktan yoğurt yiyo tastan falan yemiyo anca kaşık olucak ordan yicek :D oyunla pek alakası yok gece uyurken ya ayak ucumuzda ya yastıkta tepemizde uyuyo kucağa alıp sevme şansım pek olmuyo evde hayvanlar varken direk kaçıyo yoksa odada tek oldumu yada en büyük kedim oldumu sevdiriyo yada odaya girdimi gel kızım diyorum yatağa atlayıp sevdiriyo kendini ama evdeki diğer 2 kediylede arası iyi sayılırda köpek çok korkutuyo ama onun haricinde böle korkak yani:( aşı yapılırken devamlı çişini kaçırıyo çok korkak ve köpeğimle ben ankaradayız ama tatillerde annemin yanına gidiyoruz mecburen köpekte evde yapıcak başka birşey yok başka seçeneğim yok evde tekken köpeğim eğitimdeyken ayaklarıma dolanıyodu falan ama insan geldimi falan direk toz beykoz küçük hanım yok piyasada :/
köpekler için rehabilitasyon merkezleri var kediler için yokmu :(

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 19.0.046)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim