30 Mayıs 2016 18:57

11 Aylık Beagle Mama Tavsiyesi

Merhaba Şuan Reflex Biftekli Mama Ve Yanında Profine Snack Lamb Kuzulu Ödül Maması Veriyorum. Mama Değiştirmeye Karar Verdim Haziran'da 12 Aylık Olacak Oğlum. Hangi Mamayı Kullanmamı Tavsiye Edersiniz Ücreti Pek Sıkıntı Değil. Çünkü Onun Her Zaman İyiliğini İstiyorum.

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

30 Mayıs 2016 20:04

Royal Canin Medium Adult Mamayı Buldum. Yetişkin vücut ağırlığı 11 - 25 kg kadar olan Pointer, Beagle, Siberian Husky, Cocker gibi orta boy ırk yetişkin mamasıdır. Açıklamada Böyle Yazıyor Bu Beagle İçin Uygun Sanırım Ama Yinede Başka Marka Tavsiye Edeceğiniz Mama Varsa Söylerseniz İyi Olur.

Alıntı Yaparak Cevapla

02 Haziran 2016 11:55
kbr5
kbr5
pasha
3 yaşında
erkek

merhaba benımde 10 aylık bır beaglem var geldıgı gunden berı pro plan medıum kuzu etli kullanıyoruz.cok memnunum onu da tavsıye edebılırım

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Haziran 2016 11:19

Peki severek yiyormu bizimki severek yemiyor 1 saat bekliyor neredeyse.

Alıntı Yaparak Cevapla

12 Temmuz 2016 17:10
kbr5
kbr5
pasha
3 yaşında
erkek

Orijinalden alıntı: casper04

Peki severek yiyormu bizimki severek yemiyor 1 saat bekliyor neredeyse.

ksura bakmayın sımdı gorebıldım cevabınızı.severek yıyor ancak onunde bekletmeyın 10 dakka ıcerısınde yemesı gerek.hem bekledıgı zaman mamadakı vıtamınler ölüyo hem de mamanın onun gözünde değeri azalıyor.eğitimlerde de hep öyle söylerler.su aralar acananın da cok ıyı oldugunu duyuyorum onuda dusunebılırsınız.

Alıntı Yaparak Cevapla

13 Temmuz 2016 15:23
seker01
seker01
şeker
8 yaşında
dişi

acana pasifica yada acana puppy kullanabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Temmuz 2016 11:00
guyana
guyana
haşmet
6 yaşında
erkek

Haşmet'te 3 senedir Acana kullanıyorum gayet memnunum

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2018 Petarkadaş (farscape, 27.0.045)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim