21 Ekim 2008 18:42

selman5...
baron
6 yaşında
erkek

TÜY DÜKÜLMESİ

arkadaşlar evde köpek bakarken tüylerin dökülmesi rahatsız edici bir durum halini alıyo tabi bunun yüzünden dostlarımzdan vazgeçecek değiliz.tüy dökülmesini önlemek için yapaliceğimiz bir öneriniz var mı????

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

21 Ekim 2008 18:47

jeanne
kilink
6 yaşında
erkek

gölge golden , tüyleri kesiliyor ama hyskylarde napılıyor ben bilmiyorum.

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Ekim 2008 18:48

selman5...
baron
6 yaşında
erkek

bildiğim kadarıyla huskyler yılda iki kez tüy döküyorlar tüyleri sıkı olduğundan bayağı bi dökülüyor

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Ekim 2008 18:49

jeanne
kilink
6 yaşında
erkek

yazın inşallah bende bir husky sahibi olucam bakalım biz neler çekicez :D

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Ekim 2008 18:50

selman5...
baron
6 yaşında
erkek

çok güzel duygular yaşayacağınız bir kesin:))husyk sahibi olmak gerçekten bir başka güzell:))

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Ekim 2008 19:25

dewy
yudas
4 yaşında
erkek

ewt katılıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

22 Ekim 2008 01:34

guclu
kurt
6 yaşında
dişi

muazzam tüy dökülmesi war bizde de! ewin hertarafı kıl ve savaşta kaybeden biz oluyoruz malesef;[ çok sağlıklı besinler yemesine rağmen malesef dökülme oluyor!
vetimizin kontrolünda 1 haftadır vitamin tedavisi yapıyoruz. inşallah iii sonuçlar alacaz. tavuk eti yasak, bol sebzeli yemekler, kaliteli sığır etli mama balık yagı da takviye yapıyorum..
daha başka fikri olan varsa ve paylaşırsa sewiniriz..

Alıntı Yaparak Cevapla

22 Ekim 2008 09:08

bettle
diego
8 yaşında
erkek

kesinlikle bir TÜY ALICI Furminator Köpek-Kedi Tarağı almanızı tavsiye ederim biraz pahalı görünebilir ama çok işe yarıyor ben evimde 4 kedi besliyorum önceleri tüyden geçemiyordum hepside iran kedisi uzun tüylü bir ırk düzenli tarandığında sadece ölü tüyleri aldığı için evde tüy sorunu olmuyo ve kedilerim ve köpeklerim bu tarakla taranmaktan çok mutlu oluyorlar.bi kez deneyin ve çıkanı görünce sizde şok olucaksınız:)

Alıntı Yaparak Cevapla

22 Ekim 2008 09:19

gallard...
goldİ
7 yaşında
erkek

arkadaşlar size bir fıça fotoğrafı ekleyeceğim köpeğinizi bu fırça ile hergün fıraçalarsanız tüylerin sorun olmasından kurtulursunuz fiyatıda 10 ytl

Alıntı Yaparak Cevapla

22 Ekim 2008 09:26

gallard...
goldİ
7 yaşında
erkek

Image and video hosting by TinyPic ARKADAŞLAR BU FIÇA İLE HER GÜN DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE KÖPEKLERİNİZİ FIRÇALARSANIZ TÜY SORUNUDAN %50 KURTULURSUNUZ YANİ YARI YARIYA TÜY DÖKÜLMESİNİ ENGELLEMİŞ OLURSUNUZ FİYATIDA 10 YTL

Alıntı Yaparak Cevapla

22 Ekim 2008 09:28

bettle
diego
8 yaşında
erkek

http://urun.gittigidiyor.com/TUY-ALICI-ve-EMICI-Kopek-Kedi-Taragi_W0QQidZZ12620293

buda harika bişey

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 35.0.095)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim