İşte Prensim ve Prensesim

21 Aralık 2010 15:43

ücretsiz aşı yapabilen barınaklar veya başka bir yerler?ANKARA

arkadaşlar komşumuzun köpeği ishal ve daha çok küçük aşılarının yapılması lazım ama büyük miktarlarda para vermek istemiyorlar bende barınaklara yaptırmalarını önerdim şimdi hangi barınak ücretsiz veya daha makul bir fiyatlarda mesela 10 20 tl gibi fiyatlarda yapabiliyor adresini veya telefon numarasını verebilir misiniz?
ve sizde yaptırdıysanız memnun musunuz ?
yer= ANKARA

Sponsorlar
< Geri     1 2     İleri >  Son

Gelen Cevaplar

21 Aralık 2010 16:01

gncl...

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 16:32
caglaant
hera,

6 yaşında, dişi, Boxer Antalya ırk bilgileri

ya elli kere söylüyoruz durumunuz yoksa almayın sadece köepk sevmekle olmuyo bu işler diye köpek ishal olmuş hayati tehlikesi yüksek olabilir adam gibi veterinere götürsünler paraya kıyıp bi canlının hayatı söz konusu sonuçta

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 16:41

köpeği onlar istemedi zaten torunları istedi babasıda gitti aldı ama onun babası annesine verdi köpeği kadınında hastalığı var elleyemiyor köpeği sizce burda sorumlu kim yani onlarda ne yapsın gelmiş atmış başlarına köpeği bende elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum gezdiriyorum kendim besliyorum köpek zayıf 1 deri 1 kemik ama maması var ve yiyor ilgisizlikten böyledir diye düşünüyorum 15 tatilde alıcam köpeği eğer o zamana kadar götüremezlerse veterinere ben kendim götürücem ama benimde para biriktirmem gerekirken onun için harcayacağım sonuçda değer onun sağlığı önemli ama biran önce aşılarını yaptıracak birisi bulunması lazım =(

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 17:12

güncel...!!! lütfen yardım =/

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 17:28
thinkss
chad,

3 yaşında, erkek, Soke Adana ırk bilgileri

Ailen para konusunda destek vermiyorsa alma bence , ben yazın alacağım köpek , çünkü bursluluğum var 3 ayda bir 270 tl alacağım bununla da alacağım köpeğin masraflarını karşılamayı düşünüyorum .

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 17:35

sadece ben geçici olarak alıcam zaten 200tl'ye yakın bir miktar param var eğer aşılarını onlar karşılamazsa 15 tatile kadar ben alıcağım ve götüreceğim 15 tatilden sonra okullar açıldığında annemi ikna edemezsem köpeğin bizde kalmasına geri vereceğim =/

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 17:36
thinkss
chad,

3 yaşında, erkek, Soke Adana ırk bilgileri

Hımm...

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 18:28
kajmerice
paris,

3 yaşında, dişi, Bichon Havanese Manisa ırk bilgileri

Bildiğim kadarıyla belediyelerin veterinerleri çok çok özel ilaç ve aşı paraları hariç zorunlu aşıları ve zorunlu bakımı yapabiliyor. Bi denesinler. . :S

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 18:29

peki teşekkür ederim söyleyeceğim =/

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Aralık 2010 19:58
ipkkk
ares,

3 yaşında, erkek, Golden Retriever İstanbul ırk bilgileri

öncelikle ishal olan köpeğe aşı yapılmaz.
arıca belediyenin yerlerine bakın ordafiyatlar daha uygundur.olmadı bi veterinere gidip rica edin.

Alıntı Yaparak Cevapla

< Geri     1 2     İleri >  Son

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 36.0.082)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim