29 Ağustos 2007 21:19

parisve...
lena
7 yaşında
dişi

ÜCRETSİZ KEDİ VERENLER,ALANLAR =))

=)))
KEDİ ARAYANLAR VE VERMEK İSTEYENLER BURAYA =))

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

29 Ağustos 2007 21:20

puskulu...
__(: PÜSKÜL :)_
9 yaşında
dişi

evet ben ben benn :D yavru kediistiyorum mümkünse :)

Alıntı Yaparak Cevapla

29 Ağustos 2007 21:25

gothicp...
jelibon-bulundu
7 yaşında
dişi

Marla ve Panda'ya acil yuva arıyoruz..

5 Aylık Van kedisi kırması iki kız kardeş Marla ve Panda,onlara acil yuva arıyoruz. Aşıları tamam, kimlikleriyle birlikte gelecekler, Hiç bir sağlık problemleri yok, sapasağlamlar,birbirlerine de çok alışıklar, kardeşlerin yanında bir de taşıma kutusunu vereceğiz, ikisini aynı kutuda taşıyorduk şimdiye kadar.. tercihen ayırmak istemiyoruz,kızlarımız için hiç bir ücret talep etmiyoruz, tek beklentimiz mutlu bir yuvaya kavuşmaları,lütfen ciddi isteyenler ve iyi bakacaklarına emin olanlar ulaşsın, kızlarımızı emin ellere teslim etmek istiyoruz... Verme sebebimi de açıklamak istiyorum ki yalnış anlaşılma olmasın: Biz Marla ve Panda'yı annesinin sahipleri sokağa atmak üzereyken (bir öğrenci arkadaşımızdı)kıyamayıp sahiplendik, aşılarını, parazit tedavilerini yaptırdık, onlara ilgi gösterdik. 3 aydır bizde Marla ve Panda, ama artık maddi yönden çok zorlanıyoruz. evimiz de çok küçük olduğundan onlara daha iyi bakacak bir aile arıyoruz. ilgilenenler lütfen bana ulaşsınlar.

Alıntı Yaparak Cevapla

06 Eylül 2007 01:31

gothicp...
jelibon-bulundu
7 yaşında
dişi

kedişlerimizi bugün yuvalandırdık :)

Alıntı Yaparak Cevapla

13 Eylül 2007 17:21

zpun
tekiroğlan
6 yaşında
erkek

sokakta bulduğum ve aşılarını yaptırdığım, bir süredir de baktığım çok güzel bir kedi yavrusuna (5 aylık) yuva arıyorum...ilgilenenler olabilir mi?

Alıntı Yaparak Cevapla

15 Kasım 2007 18:25

tarcinn
alex
10 yaşında
erkek

bir yasında dişi çinçila ve yavrusu... çinçila grubunda resmleri war forum konusundaa yuva arıyorlar.. iletişim için makkusa@gmail.com

Alıntı Yaparak Cevapla

15 Kasım 2007 18:33

tarcinn
alex
10 yaşında
erkek

bu da yavrusu.. dişi 2 aylık melez baba siyamsol arka bacagında doğultan gelen eklem çıkıklığı war
zor doğum olmuş bacaktan cekmişler.. ama cok saglıklı ve oburmuuş:))) ben alamadım kısmet olmadı simdi kendimi borclu hissediorum onlara karsı.. nolur iyi bir ev bulalım onlara..

Alıntı Yaparak Cevapla

23 Kasım 2007 20:48

bicirs
bıcır
8 yaşında
dişi

enson iki resimdeki 2 kediyi satıyomusunuz

Alıntı Yaparak Cevapla

23 Kasım 2007 21:07

tarcinn
alex
10 yaşında
erkek

bunlar ev arıyorlar satılmıor

Alıntı Yaparak Cevapla

24 Kasım 2007 17:09

bicirs
bıcır
8 yaşında
dişi

nerde acaba bi söylermisiniz ben istiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

24 Kasım 2007 20:13

tarcinn
alex
10 yaşında
erkek

gerekli bilgiler yukarıda yazıyor.

bahçeşehirde

yavru kedinin sol bacagında hafif bir aksaklık war..

verildimi bilmiyorum.
mail adresi yukarıda yazıoyor

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2014 Petarkadaş (farscape, 35.0.125)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim