Bu ilan sona ermistir

Bu yavrucak sahiplendirildi, emeği geçen herkese teşekkürler... :)

noche
13 Şubat 2017 16:17
şikayet Et
Ankara, Köpek, Yavru (6 aydan küçük) , Dişi , Büyük Irk

Notlar

4 Aylık Yavruya Yuva Aranıyor, Ankara

Merhaba, bundan yaklaşık iki ay önce yine buradan köpeğim Kömür'ün 8 yavrusuna yuva ilanı açmıştım. 8 yavrunun 7'si hala sahiplenildikleri yerlerde ve aldığımız haberlere göre keyifleri gayet iyi. Ama maalesef diğer bir yavru gittiği ilk evde sahibinin aşırı çalışma koşulları nedeniyle bakılamadı, akabinde başka bir ev bulduk ona ama o evdekilerin de köpek bakmanın gerekli özverisini gösteremediği ortaya çıktı. Böylece bundan iki ay önce Minik Kömür adıyla paylaştığım, sahiplenenlerinse Noche ismini koyduğu bebeğimiz yine evsiz kaldı. Aşıları tam ve oyuncu bir bebek Noche. İki ay içerisinde iki ev değiştirdiği için (hatta doğduğu evle üç) kafası biraz karışık. Özverili bir sahibe ihtiyacı var. İlgi ve sevgi gösterildiğinde sorunsuz bir köpek. Maalesef tuvalet eğitimi ev içinde gazete kağıdına yapma noktasında kaldı. Gerekli ilgi gösterilmediği için tuvalet konusunda henüz sokağa alışamadı. İlk gittiği evde kedilerle kaldı ve gayet uyumluydu. Kendisine köpek bakmanın özverisinin altından kalkabilecek ve onu gerçekten sevecek bir sahip arıyoruz. Noche şimdilik İstanbul'da, biz de Ankara'da yaşıyoruz ve dolayısıyla sadece İstanbul ya da Ankara içine sahiplendirilecektir. Eğer Ankara içine sahiplendirilirse, naklini biz sağlayacağız. Son olarak, lütfen, gerçekten bu yavruya ömürlük yuva olmayı, hayatı boyunca onu sevmeyi ve onunla ilgilenmenin sorumluluğunu baştan kabul edenler arasın.

Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
İlan Durumu: Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 119210
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 13-02-2017 saat 16:17
Irk (kırma): Labrador Retriever

KURALLAR


 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

7 üye şu anda sitede. Ayrıca 492 kişi de sitede dolaşıyor.

ReklamHayvan Dostu Markalar