Bu ilan sona ermistir
rottweiler
26 Şubat 2013 23:01
şikayet Et
İstanbul, Köpek, Genç (6 ay ile 2 yaş arası) , Erkek

Notlar

Yuva Arayan Rot, İstanbul

BELEDİYE İLE GÖRÜŞÜLDÜ, TOPLANTILAR YAPILDI, ARTIK VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ ARAYIP RANDEVU ALAN HERKESE GÜN VERİLECEK, GELEN KİŞİLER SARIYER VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ALINIP ÖZEL ARAÇ İLE KISIRKAYA REHABİLİTASYON MERKEZİ'NE GÖTÜRÜLECEK VE HERKES YASAKLI IRK OLMAYANLAR (PITBULL VE DOGO) DIŞINDAKİ TÜM İLANLARDAKİ KÖPEKLERİ VE DAHA ORADAKİ NİCE CANLARI SAHİPLENEBİLECEK, LÜTFEN BELEDİYEYİ TEKRAR ARAYIN ARTIK REDDEDİLMEYECEKSİNİZ. HATTA BU CUMA BİR İLK GERÇEKLEŞECEK VE KISIRKAYA'DAKİ BİR GOLDEN YAVRUSU ÖMÜRLÜK SAHİBİ İLE BULUŞACAK, DİĞER CANLAR DA SİZLERİ BEKLİYOR, SADECE İSTANBUL İÇİNE SAHİPLENDİRİLME YAPILMAKTADIR, KÖPEKLER KARGO İLE BAŞKA YERE YOLLANAMAZ YA DA GELİP ALMANIZ GEREKMEKTEDİR, 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER EBEVEYNLERİ İLE GİDİP ALMALIDIR, HİÇ BEKLEMEDEN ARAYIN! BU CANLAR 5199 ÖLÜM YASASINDAN ÖNCE SİZLERİ BEKLİYOR! SON ŞANSLARI SİZSİNİZ! GÜNCEL!!!DÜN SARIYER BELEDİYESİ'NİN KISIRKAYA HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİ'NE GİTTİM. BİRÇOK MUHTEŞEM KÖPEK VAR, FOTOĞRAFLARINI SİZLER İÇİN KOYUYORUM, SAHİPLENMEK İSTERSENİZ LÜTFEN BELEDİYE SAYFASINDAN ZİYARET EDİN, MERKEZE TELEFON AÇIN VE ZİYARET SAATLERİNDE GİDİP GÖRÜN. KENDİ ARABANIZLA KISIRKAYA'YA GİDEMEZSİNİZ, BELEDİYENİN YEMEK DAĞITIM ARACI YOL ÇOK KÖTÜ OLDUĞUNDAN SİZİ GÖTÜRÜP GETİRECEKTİR YOKSA ÇAMURA BATIP KALIRSINIZ, ÜZERİNİZDEN DE MANDALAR GEÇER. ÇOĞU KÖPEK BAKIM VE TEDAVİ ALTINDA.. www.tawsim.blogspot.com'DAN DETAYLI BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ. ONLAR SADECE SICAK YUVA İSTİYOR. HÜKÜMET YAKINDA 5199 NO'LU KANUNU DÜZENLEYİP YENİ BÜYÜK BARINAKLAR YAPTIRMADAN LÜTFEN BU YAVRULARA SAHİP ÇIKIN. YOKSA AVRUPA TARZI ÇOK YAKINDA BENİMSENECEK, ANLAYAN ANLAMIŞTIR.. BU GENÇ ROT DA MERKEZDE ÖZGÜR GEZİYOR, ÇOK USLU VE SICAKKANLI.

ÖNEMLİ! 1) BEN BELEDİYE GÖREVLİSİ DEĞİL, GÖNÜLLÜYÜM 2) KÖPEKLER BENDE DEĞİL,KISIRKAYA'DA 3) ŞEHİR DIŞINA GÖNDERME YOK, MEKTUP MU BU? 4) ÖNCE RANDEVU ALIP SONRA TASMANIZLA KAYIŞINIZLA GİDİP SİZ ALIYORSUNUZ. İSTERSENİZ ORADAKİ YAVRULAR İÇİN MAMA DA GÖTÜREBİLİRSİNİZ.

ULAŞIM: TAKSİM'DEN METRO İLE İTÜ AYAZAĞA DURAĞINDA İNİP 40B (Maslak'tan inip İstinye sahil yolunu kullanır), 25T , 59RS, gibi Sarıyer otobüslerine, sarı levhalı Sarıyer minibüslerine binilebilir, Daruşafaka, Hacıosman metro duraklarından çıkılıp benzer otobüslere binilebilir, Taksim'den 40 (Sahil yolu otobüsü), 42T (Bahçeköy yoluna sapmadan sahilde inilip aktarma yapılabilir), Kabataş'tan 25E, Sarıyer-Kabataş vapuruna, Zincirlikuyu'dan ve 4. Levent, Levent gibi yerlerden yine 40B, 25T, 59RS otobüslerine, minibüslere binilebilir.

Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: SARI✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
PETBUL İlan No: 19148
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 26-02-2013 saat 23:01
Microchip Numarası: 00 (Bilgi: www.petkimlik.com)
Ekleyen: tawsi | mesaj gönder

KURALLAR


 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
03 Mart 2013 16:44
nightt
nightt
mira
2 yaşında
dişi

GÜNCELL

Alıntı Yaparak Cevapla  

03 Mart 2013 17:01
erenka
erenka
matilda
4 yaşında
dişi

güncelll bu güzelliğe

Alıntı Yaparak Cevapla  

19 Mart 2013 18:14
tawsi
tawsi
tawşi
6 yaşında
erkek

BELEDİYE İLE GÖRÜŞÜLDÜ, TOPLANTILAR YAPILDI, ARTIK VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ ARAYIP RANDEVU ALAN HERKESE GÜN VERİLECEK, GELEN KİŞİLER SARIYER VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ALINIP ÖZEL ARAÇ İLE KISIRKAYA REHABİLİTASYON MERKEZİ'NE GÖTÜRÜLECEK VE HERKES YASAKLI IRK OLMAYANLAR (PITBULL VE DOGO) DIŞINDAKİ TÜM İLANLARDAKİ KÖPEKLERİ VE DAHA ORADAKİ NİCE CANLARI SAHİPLENEBİLECEK, LÜTFEN BELEDİYEYİ TEKRAR ARAYIN ARTIK REDDEDİLMEYECEKSİNİZ. HATTA BU CUMA BİR İLK GERÇEKLEŞECEK VE KISIRKAYA'DAKİ BİR GOLDEN YAVRUSU ÖMÜRLÜK SAHİBİ İLE BULUŞACAK, DİĞER CANLAR DA SİZLERİ BEKLİYOR, SADECE İSTANBUL İÇİNE SAHİPLENDİRİLME YAPILMAKTADIR, KÖPEKLER KARGO İLE BAŞKA YERE YOLLANAMAZ YA DA GELİP ALMANIZ GEREKMEKTEDİR, 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER EBEVEYNLERİ İLE GİDİP ALMALIDIR, HİÇ BEKLEMEDEN ARAYIN! BU CANLAR 5199 ÖLÜM YASASINDAN ÖNCE SİZLERİ BEKLİYOR! SON ŞANSLARI SİZSİNİZ! GÜNCEL!!!

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

6 üye şu anda sitede. Ayrıca 517 kişi de sitede dolaşıyor.

ReklamHayvan Dostu Markalar©2005-2017 Petarkadaş (farscape, 22.0.123)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim