Pro plan

Nestle Purina tarafından Amerika’dan ithal edilen Pro Plan markası, tüm dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen kedi ve köpek maması markaları arasında yer alıyor.

80 yılı geçen deneyimi ile evcil hayvanların en doğru şekilde beslenmesi konusunda çalışmalar yürüten ve bünyesinde birçok veteriner hekim, gıda mühendisi, evcil hayvan besleme uzmanı, kimyager ve hayvan davranışları bilimcisi bulunduran Purina markası deneyimiyle hizmet sunan Pro Plan , 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizde hizmet veriyor.

Türkiye’de en çok satılan 5 mama markasından biri olan Purina Pro Plan , kedi ve köpekler için ürettiği yüksek proteinli mamalar ile dikkat çekiyor. Yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler için farklı mama çeşitleri üreten markanın ürünleri digestion, original ve sensitive serilerinden oluşuyor. Pro Plan Digestion ürünleri kuzu etli ve pirinçliyken, Pro Plan Sensitive serisi somonlu ve pirinçli ürünlerden oluşuyor. Pro Plan Original serisinde ise yetişkin köpekler ve yavru köpekler için hazırlanmış tavuklu ürünler yer alırken, seride ayrıca light mama çeşitleri de bulunuyor. Pro Plan köpek mamaları 2.5 kg, 3 kg, 10 kg, 14 kg halinde satışa sunulurken, ürünler arasında küçük ırk köpekler ve büyük ırk köpekler için geliştirilen mama çeşitleri de öne çıkıyor.

Köpeğinizin kilo problemi bulunuyorsa markanın light ürünü olan Pro Plan Light Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması ürününü sipariş ederek, dostunuzun hem keyifli bir beslenme deneyimi yaşamasına yardımcı olabilir hem de bu deneyimi yaşarken kilo almasını engelleyebilirsiniz. şayet küçük ırk bir köpeğe sahipseniz; Pro Plan Duo Delice Küçük Irklar Için Taze Sığır Parça Etli Köpek Maması, Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Maması, ProPlan Hassas Yavru Küçük Irk Somonlu Köpek Maması, ProPlan Küçük Irklar Için Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması, ProPlan Yetişkin Küçük Irk Somonlu ve Pirinçli Hassas Köpek Maması, ProPlan Yetişkin Küçük Irklar Için Tavuklu & Pirinçli Köpek Maması ürünlerinden dilediğinizi edinebilirsiniz.

Köpeğiniz büyük ırka mensupsa; ProPlan Büyük Irk Kuzulu Yavru Kuru Köpek Maması, ProPlan Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması Kuzulu & Pirinçli, ProPlan Yavru Büyük Irk Köpek Maması Tavuklu & Pirinçli mamalarından köpeğinize en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Pro Plan kedi mamaları yetişkin kedi mamaları, kısırlaştırılmış kedi mamaları, hassas kedi mamaları, light kedi mamaları, yaşlı kedi mamaları ve yavru kedi mamalarından oluşuyor.

Marka; deri ve tüyünde hassasiyet görülen kediler, evde yaşayan kediler, kilo kontrolüne ihtiyaç duyan kediler ve kısırlaştırılmış kediler için birçok seçenek sunmakla birlikte, markaya ait kedi mamalarını hindili, tavuklu, pirinçli, somonlu, ve ton balıklı ürünler oluşturuyor. Pro Plan kedi mamaları 1,5 kg, 3 kg ve 10 kg seçenekleri ile hayvan sahiplerinin beğenisine sunuluyor.

Eğer kediniz kilo olarak riskli bölgede bulunuyorsa yahut kilo kontrolüne ihtiyaç duyuyorsa, Proplan Light Hindili ve Prinçli Kedi Maması ürününü tercih edebilirsiniz. şayet kediniz kısırlaştırıldıysa, Pro Plan Somonlu Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması veya Pro Plan Tavuklu & Pirinçli Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması ürünlerini satın alarak kedinizin en sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Pro Plan Premium kedi ve köpek mamaları , evcil hayvanınızın beslenme sürecini bütün yaşamı boyunca desteklemek için özel olarak tasarlanıyor. Kedi ya da köpeğinizin farklı yaşam evreleri için uygun beslenme programları belirleyen öncü mama markası, sevimli dostunuzun sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine yardımcı oluyor. 

Evcil hayvan sahiplerinin en çok güvendiği markalardan olan Pro Plan imzalı kedi ve köpek mamalarını kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyebilir, kediniz ve köpeğinizin ihtiyacına en uygun ürünleri belirleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Petarkadas.com sitesinde sizlerle bulaşan Pro Plan ürünlerini fiyatlarına göre karşılaştırabilir, bütçeniz için en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Petarkadas.com hakkındaki yorumlarınızı, eleştirilerinizi ve şikayetlerinizi bize iletebilir, sorun ve taleplerinize en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Konu
Baþlatan
Sitede Gezenler

73 üye şu anda sitede. Ayrıca 1534 kişi de sitede dolaşıyor.

ReklamHayvan Dostu Markalar©2005-2017 Petarkadaş (farscape, 39.0.482)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim