Evcil Hayvan Sigortası

Patili dostunuz için en iyi evcil hayvan sigortasını bulun

  • Tüm evcil hayvan sigortalarına erişim
  • Pahalı tedavi masraflarından kurtulun
  • En uygun pet sigortası fırsatları
Teklif Al

Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Evcil hayvan sigortası, minik dostlarımız acil tedaviye ihtiyaç duyduğunda yüksek veteriner faturalarına karşı finansal bir önlem olması için hazırlanmış olan sigorta planıdır.

Minik dostlarımızın başına gelen kaza, yaralanma, ani hastalıklar gibi durumlarda sigorta devreye girer ve tedavi masraflarını teminat kapsamında karşılar.

Sigorta sağlayıcılarının geniş veteriner ağı sayesinde, evcil hayvan sahipleri acil durumlarda kendilerine en yakın olan kliniğe gidebilir.

Sevimli dostlarımız tedavisini olup sağlığına kavuşurken sahipleri kara kara tedavi masraflarını düşünmek zorunda kalmaz. Kısacası, evcil hayvan sigortası mutlu hayvanlar, mutlu hayvan ebeveynleri demektir.

Evcil Hayvan Sigorta Sağlayıcıları

Anlaşmalı olarak teklif alabileceğiniz evcil hayvan sigorta sağlayacıları üzerinden hızlıca karşılaştırma yaparak, tek seferde istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

aksigorta logo patili sigorta
allianz logo patili sigorta
magdeburger logo patili sigorta
zurich logo patili sigorta

Evcil Hayvan Sigorta Özellikleri

Evcil hayvan sigorta özellikleri bazı noktalarda ve teminatlar da farklılık gösterse bile genel özellikleri aynıdır. Hepsi can dostlarımız için tasarlanmış birer sigortadır.

Kapsamlı Tedavi

Sigorta kapsamında kaza, kavga, ani hastalıklar, boğulma, elektrik çarpması gibi birçok acil durumda uzman veterinerler tarafından en kapsamlı tedaviler uygulanmaktadır.

Teklif Al

Ücretsiz Bakımlar

Doğru bir şekilde bakım yapmak sağlık açısından çok önemlidir. Ücretsiz olarak verilen bakım hediyeleri sayesinde minik dostlarımızın göz, kulak, tırnak bakımları güvence altındadır.

Teklif Al

Geniş Veteriner Ağı

Evcil hayvan sigortasının geniş veteriner ağı sayesinde acil durumlarda size en yakın olan veteriner kliniğine başvurabilirsiniz. Başka bir şehre gittiğinizde o şehirde bulunan anlaşmalı veterinerlerden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Teklif Al

Diş Problemleri

Kaza ve kavgalar sonucunda can dostunuzun diş ve diş etlerinde oluşan problemler sigorta kapsamında tedavi ettirilebilir.

Teklif Al

Neden Evcil Hayvan Sigortası Yaptırmalıyız?

Evcil hayvan sigortası aniden ortaya çıkan yüksek tedavi masraflarına önlem olması için yaptırılmalıdır. Sigorta sayesinde anlaşmalı veteriner ağından ve kapsamlı tedavi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster
Petarkadas.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede uzmanlarımız tarafından dönüş sağlanacaktır.

Evcil Hayvan Sigortası S.S.S

Evcil hayvan sigortası fiyatları sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu planlara göre değişiklik göstermektedir. Hemen şimdi formu doldurarak sigorta uzmanlarının sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz.

Sigorta sağlayıcıları tüm kedi ırklarına evcil hayvan sigortası yapmaktadır. Kedinizin aşıları tam ve 6 ay – 10 yaş arasında olması sigortalanması için yeterlidir.

Evcil hayvan sigortası ülkemizde satışı, beslenmesi ve sahiplendirilmesi yasaklı olmayan köpek ırkları dışında tüm köpeklere yaptırılabilir.

Evcil hayvan sigortası, minik dostunuzun aniden veterinerde tedavi olması gerektiğinde tedavi hizmetinin anlaşmalı veterinerlerden ve masrafların belli orandan sigortadan karşılanmasına yarar.

Hemen sayfada yer alan evcil hayvan sigortası formunu doldurarak sigorta uzmanlarının sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorsponsor