acil cevaapp

Başlatan gülce tetik · 5 Cevap

gülce tetik

5 yıl önce

Gönderildi: 5 yıl önce
golden cinsi yaklaşık 55 gunluk kopegim var suan icerde bakiyorum ama cok saldirganlasti disari koymak istiyorum havalarda biraz soğuk  koysam birsey olurmu acaba?

Aslı Er Katıldı: 13 yıl önce

Çok küçük daha o, korkuyordur. :/ Bırak peşinde gezinsin. Senden ayrı kalınca bir yavru olarak annesini çağırır gibi seni çağrıyor, ya da kulaklarını tıkayacaksın ._.

Petsiparis.com ... Katıldı: 10 yıl önce

Eğer bu kadar yavru bir köpeği saldırganlıştı diye dışarı koyarsanız, aranızdaki ilişkiyi bir daha düzeltebileceğinizi düşünmüyorum. Durum kötüye gidebilir, dikkat etmelisiniz.

merve nizam Katıldı: 6 yıl önce

55 günlük yavruyu soğuk havada balkonda bırakırsanız kanlı ishal olur. Goldenın saldırganlaşması özellikle o yaşta imkansız gibi birşey. O oyun oynuyordur, dişlerini kaşımak için birşeyler ısırmaya çalışıyordur. Benim goldenım da bana geldiğinde 50 günlüktü. Evin bir kısmını ona ayır, heryeri kullanmasın ve oyuncak yada deri çubuklardan al dişleri için. Birbirinize alışınca sen bırakmak istemeyeceksin zaten balkonu

Katıldı: 51 yıl önce

55 günlük bir golden'ı balkonda bırakmak düpedüz vicdansızlık olur, yapmayın. Nasıl bir saldırganlıktan bahsediyorsunuz? şayet yeni doğmuş bir bebeğin saldırması imkansızdır. Dişleri kaşındığı için ısırıp kemirmeye çalışıyodur, yalnız kalınca ağlıyodur ki bunlar da çok normal şeyler zaten. büyüyünce geçer.
Kaldı ki 3. ayını doldurana kadar köpekler dışarı çıkmamalıdır, hastalanıp ölme ihtimalleri artıyor. Aşıları bitene kadar dışarı çıkarmamalısınız.

Gökçe Gökçe Katıldı: 5 yıl önce

hasta olur. Ayrıca şu an saldırganlık zannettiğiniz şeyi ileride önünüze çıkacak sorunlarla karşılaştıramaz hale gelirsiniz bence aranızdaki bağı düzeltin. Hiperaktif bir çocuğun ellerini ayaklarını bağlamak tedavi değildir

bu soru çok eskiymiş, neden hortladı :D