Ankara'da erkek kedi kısırlaştırma?

Başlatan Furkan çetin · 13 Cevap
Avatar

Furkan çetin


15 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
Merhaba, Kedim Zeytin'in kısırlaştırılma zamanı geldi de geçiyor artık. Bu hafta içinde kısırlaştırmayı düşünüyorum ama nerede kısırlaştıracağıma karar veremedim, forumda aradım ama cevap bulamadım. Aklımdaki alternatifler şunlar: -İlk olarak VTM'yi düşündüm ancak aradığımda 250 TL istediklerini öğrenince tereddütte kaldım. Bir gün orada kalıyormuş (İyi mi kötü mü bilemedim, daha önce iğne yuttuğu için orada kalmıştı ama çok stres olmuştu) -Kurtuluş Parkı'ndaki Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ait Hayvan Hastanesi'ni arayıp bilgi aldım. 50 TL fiyat söylediler, ameliyat süresince orada bekleyip sonrasında götürmem gerekiyormuş. -Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 100 TL'ye yapıyorlar sanırım. Aradığımda getirin arkadaşlar bakarlar ameliyat için uygunsa olur dediler. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? Kurtuluştaki hakkında bazı kötü yorumlar okudum eskiye dair ama başka sitelerde çok olumlu yorumlar da vardı. Steril midir? Ameliyat olmadan önce yapılması geren testler var mıdır? Varsa yapıyorlar mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

nihan gelibolu Katıldı: 10 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
merhaba ben Ankarada yaşamıyorum ama şunu söylemek istiyorum.bir kere kediniz erkek ve operasyonu da çok basit.klinikte kalmasına gerek yok en fazla 45 dk süren bir operasyon bu.sadece kedinin ayılmasını bekliyor hekimler ondan süre uzuyor.ben sabah bıraktım kedimi kliniğe öğlenden sonra aldım.fiyat olarak da 250tl çok fazla.100-200tl arası rakamlar normal erkek kedi için.Hayvan hastanesini tercih edebilirsiniz.

Furkan çetin Katıldı: 15 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
[alinti] Orijinalden alıntı: nimu\r\n\r\nmerhaba ben Ankarada yaşamıyorum ama şunu söylemek istiyorum.bir kere kediniz erkek ve operasyonu da çok basit.klinikte kalmasına gerek yok en fazla 45 dk süren bir operasyon bu.sadece kedinin ayılmasını bekliyor hekimler ondan süre uzuyor.ben sabah bıraktım kedimi kliniğe öğlenden sonra aldım.fiyat olarak da 250tl çok fazla.100-200tl arası rakamlar normal erkek kedi için.Hayvan hastanesini tercih edebilirsiniz.\r\n[/alinti]\r\n\r\nTeşekkürler. Sizin yazınızdan öğrenmiştim zaten fazla olduğunu yoksa çok bir araştırma yapmadan neredeyse 250 TL'ye yaptırıyordum. 50 TL de fazla mı ucuz? Ameliyat olmadan önce yapılması gereken testler var mı, acaba onlar mı yapılmıyor diye düşünmeden edemedim.

Ayse Gul Katıldı: 9 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
[alinti] Orijinalden alıntı: fmcetin\r\n\r\n[alinti] Orijinalden alıntı: nimu\r\n\r\nmerhaba ben Ankarada yaşamıyorum ama şunu söylemek istiyorum.bir kere kediniz erkek ve operasyonu da çok basit.klinikte kalmasına gerek yok en fazla 45 dk süren bir operasyon bu.sadece kedinin ayılmasını bekliyor hekimler ondan süre uzuyor.ben sabah bıraktım kedimi kliniğe öğlenden sonra aldım.fiyat olarak da 250tl çok fazla.100-200tl arası rakamlar normal erkek kedi için.Hayvan hastanesini tercih edebilirsiniz.\r\n[/alinti]\r\n\r\nTeşekkürler. Sizin yazınızdan öğrenmiştim zaten fazla olduğunu yoksa çok bir araştırma yapmadan neredeyse 250 TL'ye yaptırıyordum. 50 TL de fazla mı ucuz? Ameliyat olmadan önce yapılması gereken testler var mı, acaba onlar mı yapılmıyor diye düşünmeden edemedim.\r\n[/alinti]\r\n\r\n\r\nSize eryaman barnie vet klinigini tavsiye edecegim. Netten telefonunu bulup bi arayin konusun, biz irda Eda hanima yaptirdik cok rahat bis kisirlastirma operasyonu oldu. Eda hanim cok tecrubeli. Bir dusunun derim

Furkan çetin Katıldı: 15 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
[alinti] Orijinalden alıntı: knock\r\n\r\n[alinti] Orijinalden alıntı: fmcetin\r\n\r\n[alinti] Orijinalden alıntı: nimu\r\n\r\nmerhaba ben Ankarada yaşamıyorum ama şunu söylemek istiyorum.bir kere kediniz erkek ve operasyonu da çok basit.klinikte kalmasına gerek yok en fazla 45 dk süren bir operasyon bu.sadece kedinin ayılmasını bekliyor hekimler ondan süre uzuyor.ben sabah bıraktım kedimi kliniğe öğlenden sonra aldım.fiyat olarak da 250tl çok fazla.100-200tl arası rakamlar normal erkek kedi için.Hayvan hastanesini tercih edebilirsiniz.\r\n[/alinti]\r\n\r\nTeşekkürler. Sizin yazınızdan öğrenmiştim zaten fazla olduğunu yoksa çok bir araştırma yapmadan neredeyse 250 TL'ye yaptırıyordum. 50 TL de fazla mı ucuz? Ameliyat olmadan önce yapılması gereken testler var mı, acaba onlar mı yapılmıyor diye düşünmeden edemedim.\r\n[/alinti]\r\n\r\n\r\nSize eryaman barnie vet klinigini tavsiye edecegim. Netten telefonunu bulup bi arayin konusun, biz irda Eda hanima yaptirdik cok rahat bis kisirlastirma operasyonu oldu. Eda hanim cok tecrubeli. Bir dusunun derim\r\n[/alinti]\r\n\r\nTavsiyeniz için teşekkürler. Siz ne kadara yaptırmıştınız?

Ayse Gul Katıldı: 9 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
200 gibi biseydi ama kan tahlili dahil

Katıldı: 51 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
Vet Medicine Veteriner Kliniği www.vetmedicine.com.tr den bilgileri alabilirsiniz

Furkan çetin Katıldı: 15 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
Yorumlarınız için teşekkür ederim ancak özeller daha pahalı olduğu için önceliğim Hayvan Hastanesi ve Ankara Üniversitesi. Bunlar hakkında bilgisi olan yok mu?

Katıldı: 51 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
[alinti] Orijinalden alıntı: fmcetin\r\n\r\nYorumlarınız için teşekkür ederim ancak özeller daha pahalı olduğu için önceliğim Hayvan Hastanesi ve Ankara Üniversitesi. Bunlar hakkında bilgisi olan yok mu?\r\n[/alinti]\r\n\r\nBen bahsettiğiniz yerlerin sterilliğine pek güvenemediğimden öneremediğimi açıkça belirteyim o zaman siz bence söylediğim yeri bi arayın. bu araştırmanızdan da behsedin. umarım yardımcı olacaklardır

april gonzales Katıldı: 7 yıl önce

Gönderildi: 7 yıl önce
Merhaba, kedinizin durumunu merak ettim. Ben de fiyatlar oldukça yüksek olduğu için kedimi belediyenin hastanesine götürmeyi düşünüyordum. tavsiye eder misiniz?

ferhat yakut Katıldı: 14 yıl önce

Gönderildi: 7 yıl önce
ben belediye hastanelerini ve veterinerlerini onaylıyorum bu gibi operasyonlarda. hem tecrübeli oluyorlar hem erkek kedinin kısırlaştırılma operasyonu zaten çok basit. ben benimkisini evde hadım edicem bulsam (şakaydı.)  bende sarmanı belediye veterinerine kısırlaştırıcam. steril olmasına tabiki steriller. operasyon yaptıkları yerleri gözümüzle görüyoruz nihayetinde. 250 tl ye kısırlaştırma ameliyatı varsa o sadece kapitalizmden ötürü kazıklamaktır.