Antalya/Kayıp/Golden Retriever

Başlatan dilek çolak · 10 Cevap

dilek çolak

12 yıl önce

Gönderildi: 8 yıl önce
5 MART 2012\'DE MEYDAN,MEVLANA MEVKİİNDE GİRİŞ KATLI EVİMİN BALKONUNDAN DİŞİ GOLDEN RETRİEVER IRKI KÖPEĞİM ÇALINMIŞTIR.YARDIM VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ NE YAPACAĞIM BİLMİYORUM ÇOK MUTSUZUM...

aylin kuyucu Katıldı: 9 yıl önce

güncell

seyda akkus Katıldı: 9 yıl önce

face hayvanseverlerde ntalyada bulunan dısı golden ılanı vardı..ay hatta burda bı sayfayada kopyaladım ben o lıanı ya nereydıkı:(

inanç bekar Katıldı: 10 yıl önce

Hayvansevergazetesi.com a ilan verin yakın zamanlarda Antalya da golden bulundu

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda sayfasında kurallar ve yöneticiler hakkında bilgi bulabilirsiniz.
----------------------------------------------

buldum ılanı bır bakın bu olabılırmı? http://www.facebook.com/haysev#!/media/set/?set=a.10150660388959182.430802.180936529181&type=1

zaman pek tutmuyor sanırım:(:(

burcu senturk Katıldı: 9 yıl önce

EGER ÇALINDIGINA EMİNSENİZ EL İLANLARI BASTRIN KI BASKASINA SATILSA BILE BILGILERİ OLSUN

duygu sipahioğlu Katıldı: 9 yıl önce

bulundu bu guzel kız :=)

Orijinalden alıntı: sera2011

bulundu bu guzel kız :=)

ayyyyy ne hos bır haber:) nasıl ve nerde bulundu anlatırmısınız:)

duygu sipahioğlu Katıldı: 9 yıl önce

Dilek Çolak Kara

daisy\\'yi bulduk çok çok mutluyum ...tesadüf eseri eseri bulduk allahım çok mutluyum allahım bütün kayıplara yardım etsin köpeğimi oğlum babaannesine giderken yolda 3 serseri zibidi gezdirirken bulmuş.sıkıştırdık bize hediye geldi dediler.tehdit ettim çaldınız sizi polise vericem dedim bağırdım yıktım ortalığı kızıma sen nerdesin dedim suçlu suçlu baktı yazık yere başını eğdi suçlu gözlerle baktı zilli arkadaşlar bu mutluluğumu sizinle paylaşmak çok güzel hepinize emeğinize teşekkür ediyorum darısı diğer kayıplrın başına ...

Orijinalden alıntı: sera2011

Dilek Çolak Kara

daisy\\'yi bulduk çok çok mutluyum ...tesadüf eseri eseri bulduk allahım çok mutluyum allahım bütün kayıplara yardım etsin köpeğimi oğlum babaannesine giderken yolda 3 serseri zibidi gezdirirken bulmuş.sıkıştırdık bize hediye geldi dediler.tehdit ettim çaldınız sizi polise vericem dedim bağırdım yıktım ortalığı kızıma sen nerdesin dedim suçlu suçlu baktı yazık yere başını eğdi suçlu gözlerle baktı zilli arkadaşlar bu mutluluğumu sizinle paylaşmak çok güzel hepinize emeğinize teşekkür ediyorum darısı diğer kayıplrın başına ...

ben tesaduflere hıc ınanmam:) sızın yasadıgınızda tesaduf degıl zaten:) cok sevındım ınsaallh bır daha hıc ayrılmazsınız:)