Bahçedeki köpeği eve alma

Başlatan merve metin · 3 Cevap

merve metin

5 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Merhabalar benim 3.5 yaşında bir rotweillerım var 2.5 aylıkken gelmişti bize senelerdir bizimle Bahçeli evde bakıyoruz biz ona o sebepten tasma eğitimi yok kısırlaştırılması da yapılmadı ama bazı sebeplerden dolayı onu ya sahiplendirmek zorundayım ya da evime alıp bakmak zorundayım İnan’ın çok istiyorum evime almayı ama nasıl yapıcam bilmiyorum bir kere suyu görsün koşarak uzaklaşıyor yıkamam çok zor tasmayla gezdiremiyorum peşinden sürüklüyor ama senelerdir bizimle ve bize alışkın bir başkasına vermek istemiyorum sizce napmalıyım kısırlaştırmayı denesem biraz da olsa uysallaşır mı ve eve adapte edebilir miyim onu yoksa direk sahiplendirme yolunda mı gitmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim

zafer varhan Katıldı: 3 yıl önce

hocam oldukça zor bir durumun içinde kalmışsınız bahçe köpeğinin eve alınmasının ne kadar zor olabileceğini düşününce ben bile sizin kadar korktum. bence profesyonel bir destek almanız lazım. iyi eğitim veren kurumları arayıp fikir danışın derim ben. eğer vazgeçmek istemiyorsanız savaşınızı verin. allah yardımcınız olsun

merve metin Katıldı: 5 yıl önce

Orijinalden alıntı: canecorso3490

hocam oldukça zor bir durumun içinde kalmışsınız bahçe köpeğinin eve alınmasının ne kadar zor olabileceğini düşününce ben bile sizin kadar korktum. bence profesyonel bir destek almanız lazım. iyi eğitim veren kurumları arayıp fikir danışın derim ben. eğer vazgeçmek istemiyorsanız savaşınızı verin. allah yardımcınız olsun

Yorumunuz için teşekkürler. Cidden ayrılması çok zor bir başkası güzel bakar mı eziyet eder mi bilemiyorsunuz bana tamam görürsünüz hayvanı diyorlar ama sözleşme dahi yapsam hukuken çok geçerliliği olacağını düşünmüyorum hayvanı bana göstermeseler elimden hiçbir şey gelmez bu devirde kimseye güvenemiyorum

123456 aylin kızılcık Katıldı: 2 yıl önce

mazeretiniz nedir bilmiyorum ama lütfen bi başkasına vermeyin ha onu öldürmüşsünüz ya da başkasına vermişsiniz bu saatten sonra aynı şey :(