Bekçi köpekleri hakkında bilgi?

Başlatan zafer gökçen · 8 Cevap

zafer gökçen

8 yıl önce

Gönderildi: 7 yıl önce
beyler yakınlarda köpek almayı planlıyorum.bekçi köpeği ve yanıma can dostu bir köpek arıyorum.ama bayadır araştırıyorum bütün köpeklerden soğudum nerdeyse internetteki okuduktan sonra benim için bekçilikten çok yanımda güçlü benim için canını feda edemilecek benimde onun için tam bir can dostu itaatkar olmalı sahibine hırlama filan yapmayan bir köpek istiyorum. tecrübelerim çocuklutkan beri köpeklerle uğraşıyorum aram çok iyi diyebilirim ama ilk kez kendim besliycem tercihlerim şunlar : amerikan bulldog fransız mastiff cane corso ingiliz bulldog

Serhat SÖNMEZ Katıldı: 8 yıl önce

alman çoban köpeğini de düşünün derim hem sadıktır hem çok akıllıdır..

Burak & Derya Kartal Katıldı: 7 yıl önce

İlk kez beslicem diyorsun fakat yazdığın cinslere bak.. Bence daha uysal kendini olgunlaştırabileceğin köpek cinsleri düşün derim, bir tavsiye..

Funda imamoglu Katıldı: 14 yıl önce

cocukluktan berı köpeklerle ılgılenıyorsunuz.ılk kez sıze aıt bır köpek besleyeceksenız dıger ırklardan soguma nedenlerınız nedır.ve yasadıgınız yer sanırım tehlıkelı bır bölge .bekcılık yapacak sızı koruyacak özellıkte olmalı
hangı ırk olursa olsun dogru yetıstırlmedıgınde sahıbıne hırlayabılır.yazdıklarınıza ıstınaden
bence tam anlamıyla yetıstırme konusunda hazır degılsınız.

Yunus Emre Ayvaz Katıldı: 7 yıl önce

Eğer bir Bodyguard arıyorsanız ve imkanlarınız everiyorsa PRESA CANARİO biçilmiş kaftandır yıllardır en iyi yakın koruma olarak seçilmiştir,

zafer gökçen Katıldı: 8 yıl önce

amerikan bulldoglar çok sadık diyolar ve tüye karşı alerjim var alman kurdu uzun tüylü ondan dolayı olamaz ve ilk köpek değil ilk kez kendim eğtim vereceğim

Yunus Emre Ayvaz Katıldı: 7 yıl önce

hiçbir köpeğin eğitimi kolay değil çok sabır ister. alman kurt bakımı biraz meşakatlidir

zafer gökçen Katıldı: 8 yıl önce

sağol kardeşim ama tüy olayından bişey sorcam alman kurdundan sonra bu köpeklerden birini besleyebilirmiyim ?

emrah ürger Katıldı: 10 yıl önce

Amerikan Bulldog TR de bulabilirseniz tartışılmaz bir ırk tır. Cane Corsa yı daha kolay bulabilirsiniz oda mükemmel bir köpektir. Tabi size önereceğim öyle bir köpek varki Oda DOGO ARGENTİNO bazen kedi gibi can dostu olur yeri geldiğinde de kaplanlarla bile savaşabilir. Mükemmelliğin üst sınırı diyebilirim.