british shorthair

Başlatan yasemin gul · 2 Cevap

yasemin gul

8 yıl önce

Gönderildi: 1 yıl önce
pamuk kızımı yenı sahıplendım kımısı british shorthair dıyor kımısı shorthair fold dıyor yahu ıkısıde aynı cıns degılmı arasındakı farknedır sadece cınsını ogrenmek ıstıyom:) evımın  yeni pambuğu bu :)

Semih Demir Katıldı: 8 yıl önce

Scotish Fold olmadıgı kesin.Scotish fold ların kulakları kırık yatık olur.British shorthair de değil yuzu geniş agız tarafı ters m harfi gibidir kafa geniştir.Ağız kısmını goremiyorum ama kafası dar o yuzden pek Biritsh shorthair e de benzetemedim.Zaten yeni sahiplendiğiniz bir can olduğu için mecbur veterinere gotureceksiniz ilk kontrolleri durumu hakkında bilgi almak için .Onlar size ne olduğu ile ilgili kesin bilgiyi verirler.

yasemin gul Katıldı: 8 yıl önce

Orijinalden alıntı: unixhelp4you Scotish Fold olmadıgı kesin.Scotish fold ların kulakları kırık yatık olur.British shorthair de değil yuzu geniş agız tarafı ters m harfi gibidir kafa geniştir.Ağız kısmını goremiyorum ama kafası dar o yuzden pek Biritsh shorthair e de benzetemedim.Zaten yeni sahiplendiğiniz bir can olduğu için mecbur veterinere gotureceksiniz ilk kontrolleri durumu hakkında bilgi almak için .Onlar size ne olduğu ile ilgili kesin bilgiyi verirler.

TSK EDERİM