eskişehirde uygun veteriner

Başlatan tülay KARATOPAK · 4 Cevap
Avatar

tülay KARATOPAK


8 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
Merhaba sokakta bulduğum ve sahibini bulamadığım golden cinsi  köpeği kendim sahiplendim. Barınağa vermek istemedim. Yemesi içmesi sorun olmuyor da aşıları için indirim yapabilecek bir veteriner bulmam lazım. Çünkü benim 2,5 yaşında golden cinsi bir kızım var et ve kemikle besleniyor sadece bu yeni sahiplendiğimiz oğlumuzda haliyle et ve kemikle besleniyor. Besinlerine ancak yetişiyorum.  O yüzden aşılarına indirim yapabilecek bir veteriner bulmam lazım. Eskişehir de bana bu konuda yardımcı olabilecek bir veteriner bilen var mı?

Yiğit Can Katıldı: 7 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
Gönen indirim yapabilir. Arayıp sorabilirsiniz.

tülay KARATOPAK Katıldı: 8 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
arayıp sordum da pek ilgilenmediler 

fulya aydın Katıldı: 9 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
[alinti] Orijinalden alıntı: afacandaisy\r\n\r\narayıp sordum da pek ilgilenmediler \r\n[/alinti]\r\n
öncelikle o cana sahip çıktığınız için tşk ler gönene götürür durumu anlatırsanız yardımcı olacağını düşünüyorum 10 lira ucuza yapan baytarlar var ancak allah korusun bi hastalık olsa güvenip götürebileceğiniz bi vet.olmaz ama 10 lira fazla verip ilerde paranız olmasa bile sizin durumuzdan anlayan bi vet. olur gönen çok iyi bi vet.dir

Yiğit Can Katıldı: 7 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
Gönen'le şahsen konuşun, durumu anlatırsanız anlayışla karşılayacağını düşünüyorum, Aşılar genellikle 40 tl, sizin için 20'ye kadar indirebilir. Kendisi ücretlerde bu tür indirimler yapıyor.