Farmina markası iyi mi ?

Başlatan Rumeysa Ortanca · 8 Cevap

Rumeysa Ortanca

4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar, daha önce ki forumumda 9 aylık İran kedimde kullanmaya başladığım Farmina Cımiao Persian ve Farmina Matisse konserve mamaları hakkında soru sormuştum ama sadece bir kişi cevap vermişti. Lütfen cevap verin. Kedime ne yediriyorum bilmek istiyorum.

Şimdi kediler etçildir. Tahılsız mama verin diyenler olacak. Acana gibi tahılsız mamalara bütçemiz yetmiyor maalesef.

Gökçe Gökçe Katıldı: 5 yıl önce

kedi bazında bilmiyorum ama n&d'de farminanın, acanayla birlikte en çok önerilenlerden

Rumeysa Ortanca Katıldı: 4 yıl önce

Orijinalden alıntı: faline

kedi bazında bilmiyorum ama n&d'de farminanın, acanayla birlikte en çok önerilenlerden

Acaba kediler için de iyi mi acaba bide iran kedim ırkının en hassaslarından :(

özlem Şahin Katıldı: 5 yıl önce

Tedavi süresince kullanılan özel durumlar için veteriner/ klinik mamalarıda var , ihtiyacım olacak olsa farminayı tercih ederim ben . Diğerlerinden daha güvenilir buluyorum .

Orijinalden alıntı: astroo

Tedavi süresince kullanılan özel durumlar için veteriner/ klinik mamalarıda var , ihtiyacım olacak olsa farminayı tercih ederim ben . Diğerlerinden daha güvenilir buluyorum .

Bize veterinerimiz verdi. 3 haftadır kullanıyorum. Gözle görülür bir sorun görmedim. Bir ara dışkısı çok kötü koktu ama bilemiyorum

Ebru Mercan Katıldı: 4 yıl önce

Kullanan arkadaşlarım da ağız kokusu ve dışkı kokusu gibi sorunlardan ötürü Hills e geçtiler (ikisi de veteriner tavsiyesiyle) o yüzden kullanmasam da bunu paylaşabilirim sevgiler saygılar. Sağlıklı günler.

Orijinalden alıntı: mercanebru

Kullanan arkadaşlarım da ağız kokusu ve dışkı kokusu gibi sorunlardan ötürü Hills e geçtiler (ikisi de veteriner tavsiyesiyle) o yüzden kullanmasam da bunu paylaşabilirim sevgiler saygılar. Sağlıklı günler.

Dışkı kokusu sorun değil, kokulu kum ile halloldu. Ağız kokusu normal bence ne yese o kokuyor ağzı. En mamalar arasında Farmina N&D bulunuyor. Ben yakın zamanda Farmina N&D Az İlkel Tahıllı kedi mamasına geçeceğim.. Teşekkür ederim

Petsiparis.com ... Katıldı: 10 yıl önce

Merhabalar, eğer bize özelden adres verebilirseniz size N&D numunesi yollayabiliriz. 
www.petsiparis.com 

Orijinalden alıntı: petsiparis

Merhabalar, eğer bize özelden adres verebilirseniz size N&D numunesi yollayabiliriz. 
www.petsiparis.com 

Gerçekten harika olur. Farmina sitesine mesaj attım. İstanbul daki dağıtıcıya mesaj attım. 5 gündür 3 gündür ikisi de cevap vermedi..