Gece çok agresif, sabahları vurdumduymaz

Başlatan deniz ertaş · 7 Cevap

deniz ertaş

7 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
hava karardıktan sonra bahçeye kimseyi yaklaştırmıyor , acayip korumacı oluyor , en ufak bir seste hemen dikkat kesilip hırlayıp havlıyor , ama sabahları öyle değil , hurdacılar-arabalar-ve kedi köpek dışında kimseye havlamayı geçtim , bakmıyor bile , kafayı vurup yatıyor , neden böyle davranıyor anlamadım ?

Fatma Uysal Katıldı: 7 yıl önce

Gece nöbeti tutuyor çocuğum görevini yerine getiriyor, gündüzde uyuyor işte ne var bunda?

deniz ertaş Katıldı: 7 yıl önce

Orijinalden alıntı: kanka2

Gece nöbeti tutuyor çocuğum görevini yerine getiriyor, gündüzde uyuyor işte ne var bunda?

sabahta görevini yapması gerekmiyor mu ? sitedeki diğer köpekler hem sabah hem akşam görev yapıyorlar , üstelik maaşları aynı , bizimkinin maaşını keseceğim :)

Fatma Uysal Katıldı: 7 yıl önce

Yookk canım niye çocuğumun maaşı kesiliyor o daha 11 aylık bebekkkk :)

Tuğba Dinçer Katıldı: 7 yıl önce

Gece heryer cok daha sakin sessiz ve hava da karanlık olduğu için dikkat kesiliyor. Gündüz zaten pek çok ses gürültü duyuordur. En ufak birşeye tepki vermeye kalksa bu sefer de cok havlıyor diye şikayet edilir:) gündüz uyuyor gibi gözükse de hep tetiktedir o köpekler bizim uyumuyor sonucta hepimizin gözlemlediği üzere. Bence bir sorın yok bu bebekte :)

deniz ertaş Katıldı: 7 yıl önce

Orijinalden alıntı: tubikk

Gece heryer cok daha sakin sessiz ve hava da karanlık olduğu için dikkat kesiliyor. Gündüz zaten pek çok ses gürültü duyuordur. En ufak birşeye tepki vermeye kalksa bu sefer de cok havlıyor diye şikayet edilir:) gündüz uyuyor gibi gözükse de hep tetiktedir o köpekler bizim uyumuyor sonucta hepimizin gözlemlediği üzere. Bence bir sorın yok bu bebekte :)

1.5 - 2 yaşına gelmesini bekliyorum bende kişiliğinin oturması ve daha sert olması için

Uğurcan Ya Katıldı: 7 yıl önce

gündüz sıcak uyuyodur adam.

bide niye sert olsun istiyosunuz ki ?

arif topçu Katıldı: 6 yıl önce

Benim köpeğim Ice'da 4 aylık çok koruyucuydu bahçeyi korurdu kapıya gelene havlardı. Köpeğime nazar değdi birgün kalktığımda ayağına basamıyordu taş veya araba vurmuş heralde şuan düzeldi sayılır ve eski haline hemen dönmeye başladı ben psikolojisi bozulur korkak olur diye düşünüyordum.