İnternetten kıyafet bedeni

Başlatan ece Akalın · 8 Cevap

ece Akalın

5 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Haftaya havalar bayağı soğuyacak diyorlar korsanda battaniyeye sarilmayi hic sevmiyor, kazak veya tisort alacağım internetten ama bedeni nasil bulacagim? Profilimdeki montu veterinerinden aldim 3 numara oldu ama markasi yazmiyor internetten olculerine bakamiyorum o yuzden, veterinerde de hem secenek az hem de pahali. Beden konusunda yardimci olur musunuz neye gore alacağım evde vucudunu olcebilecegim bir sey de yok

özlem Şahin Katıldı: 5 yıl önce

Mezura varmı ? Varsa boynundan kuyruğa kadar üstten sırtını ölçün bu size boyu verecek, sonrada ön bacakların arkasından mezurayı geçirip yukarıda daire yapın göğüs ölçüsünü almış olursunuz.

ece Akalın Katıldı: 5 yıl önce

Orijinalden alıntı: astroo

Mezura varmı ? Varsa boynundan kuyruğa kadar üstten sırtını ölçün bu size boyu verecek, sonrada ön bacakların arkasından mezurayı geçirip yukarıda daire yapın göğüs ölçüsünü almış olursunuz.

Yok iste baska nasil yapabilirim?

özlem Şahin Katıldı: 5 yıl önce

Köpek kıyafetlerinde bedenler üreticiye göre değişebiliyor. Elinizdekini bilseniz bile tutmayabilir başka markada. Bir yerden ödünç mezura bulursanız kendiniz ölçü alın.

Orijinalden alıntı: astroo

Köoek kıyaferlerinde bedenler üreticiye gör değişebiliyor. Elinizdekini bilsniz bile tutmayabilir başka markada. Bir yerden ödünç mezura bulursanız kendiniz ölçü alın.

Bi bakayim o zaman komsulara umarim bulabilirim, teşekkür ediyorum :)

Egeberk Gençaslan Katıldı: 6 yıl önce

Köpeklerde kıyafet alırken 3 ölçü önemlidir . Boynundan kuyruğuna kadar olan kısım ( sırt ) , boynu , göğsü olmak üzere. Bu üç ölçü cinsten cinse orantısızlık gösterir . O yüzden kafadan bir şey almamak gerekir. Mezure arkadaşın dediği gibi iş görecektir. Ancak ben petshopdan almanızı önermem. Aliexpress de çok güzel montlar var 15-20 lira arası. Tabi benim köpeğim küçük ırk ; büyüdükçe fiyatı da artıyor ama sizi temin ederim trde olsa 100 lira olacak montlar. Tr de göremedim zaten henüz o kalitede ;). 20 gün önce sipariş ettim ben bekliyorum halen 10-15 güne gelir diye umuyorum ;)

Orijinalden alıntı: gencaslann

Köpeklerde kıyafet alırken 3 ölçü önemlidir . Boynundan kuyruğuna kadar olan kısım ( sırt ) , boynu , göğsü olmak üzere. Bu üç ölçü cinsten cinse orantısızlık gösterir . O yüzden kafadan bir şey almamak gerekir. Mezure arkadaşın dediği gibi iş görecektir. Ancak ben petshopdan almanızı önermem. Aliexpress de çok güzel montlar var 15-20 lira arası. Tabi benim köpeğim küçük ırk ; büyüdükçe fiyatı da artıyor ama sizi temin ederim trde olsa 100 lira olacak montlar. Tr de göremedim zaten henüz o kalitede ;). 20 gün önce sipariş ettim ben bekliyorum halen 10-15 güne gelir diye umuyorum ;)

O siteyi biliyorum daha onceden kullandim zaten ama mezura bulmam gerek once :)

Ferda Acar Katıldı: 5 yıl önce

Merhabalar

Ölçüleri biz bu şekilde alıyoruz

Petsiparis.com ... Katıldı: 10 yıl önce

http://www.petsiparis.com/kedi-kopek-kiyafeti ilgili linki incelemenizi tavsiye ederiz