Kedi köpek

Başlatan Sibel Çelik · 3 Cevap

Sibel Çelik

7 yıl önce

Gönderildi: 5 yıl önce
1 yaşında kedim var. 3 aylık bir köpek sahiplencem bir arada dururlarmı ve aynı kaptan su içmeleri sorun olurmu köpegin cinsi golden

Lidya Delfin Eraslan Katıldı: 7 yıl önce

Benim köpeğim Maltese-Poodle kırması ve açıkçası birkaçı köpeklerle kavga etmeden (iki arkadaşı dışında) hiç anlaşamıyor. Ama kedilerle öyle mi :) En sevdiği arkadaşı kedi, melek oldu :( Şu an bir kedi daha aldık ve hiç karşılaştırmadık. Ancak alışacaklarından eminim.

Neyse, şunu demeye çalışıyorum. Özellikle golden gibi sıcakkanlı bir ırk kediye hemen alışabilir. Kediniz küçük olduğundan köpeğinizin aşılarına dikkat edin. Ancak aynı kaptan su içmemeliler. Her hayvanın bir özeli olmalıdır. Mama kaplarıın yerlerini oldukça uzağa yapın. Kedi mamaları köpeklere oranla çok daha yağlı ve lezzetli olur, köpeğiniz kedinin mamasını yemeye kalkacaktır, kızın ve kedi mamasını asla kabın içinde bırakmayın. Ayrıca alışma sürecinde köpeğinize kedi saldırısı yapılabilir, korkmayın.

Başarılar dilerim, umarım yardımcı olmuşumdur.

Lidya Delfin Eraslan Katıldı: 7 yıl önce

Haa, bir de kediniz 1 yaşındaymış, ben 1 aylık olarak okudum. Ama kediniz agresif değlse alışırlar yine de 😉

Sibel Çelik Katıldı: 7 yıl önce

teşşekkür ederim bilgilendirdigin için