Kedilerinizle Seyahat Artık Kolay

Başlatan Begum Aykaç · 3 Cevap

Begum Aykaç

10 yıl önce

Gönderildi: 9 yıl önce
Plastik taşıma kapları ağırdır ve kedinizle birlikte daha da ağır bir hale gelir.Artık daha rahat taşıma çantaları ile kediniz ile birlikte rahat bir seyahate ne dersiniz.www.petza.com.tr de kedi koleksiyonunda seyahat bolumunde alternatifleri bulmanız mumkun.

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda sayfasında kurallar ve yöneticiler hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Elif ... Katıldı: 9 yıl önce

2-3 gün önce yeni aldığım plastik taşıma kabını yanlışıkla kırdım ve dediğiniz gibi çok kaba hayvan ağır değil ama onun kabalığı taşırken yoruyor...
dündü sanırım çantalarınıza baktım model olarak harikalar fiyatlarda cazip fakat delik yani file yerleri çokmu yetersiz? yani sadece yukarıda fermuar bölümündemi var havalandırma filesi? sorduğum model RB-09013 Siyah Taşıma Çantası
veya 01.2.059 Mavi Puantiyeli Taşıma Çantası

birde cm olarak tahminime göre yetişkin kedilere az küçükmü geliyor bu iki model?
birde axees\\'e taksit seçenekleriniz mevcutmu?
pazartesi aşımız var taşıma çantamız yok durum acil sayılır :)

Begum Aykaç Katıldı: 10 yıl önce

Merhaba mail adresinizi alabilir miyim detaylarını gondereceğim.

Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda sayfasında kurallar ve yöneticiler hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Elif ... Katıldı: 9 yıl önce

Özelden yolluyorum birde sitedeki fotoğrafları büyütüncede detaylı göremedim elinizde mevcut ise detaylı yada en azından havalandırma yerlerini görebileceğim bölmeleri olan fotoğrafıda yollamanız mümkünmü... Sevgiler..