Kedim kumunu yiyor ACİL

Başlatan bade bade · 2 Cevap

bade bade

2 yıl önce

Gönderildi: 1 yıl önce
Arkadaşlar 8 aylık scottish fold cinsi dişi kedim kumunu yiyor kum çoğu zaman aldığımızı aynısı normal kokusuz ve aromasız kuma yatıp yiyor resmen daha demin başladı sürekli gidip yiyor kızınca kaçıyor ama 5 dk sonra görüp tekrar yiyor mama kabı falan dolu alakası yok onla pek ama çok nadir önceleri de yere dökülen kumları yediğini görmüştüm neden yapıyor ve nasıl durudrabilirim??

Sultan Şahin Katıldı: 2 yıl önce

Aynı sorunu biz de yaşadık, kaç kere kum değiştik bentonit kumu yiyordu. İlk başta umursamadık bebek kediler meraktan yediğini duymuştum ta ki gözünde üveyit başlayana kadar. Size tavsiyem bir an önce veterinere götürün kan tahlili yaptırın belki kansızlık vardır. Bizde kan değerleri normal çıktı coronadan şüphe edildi testte çıkmadığı için corona tedavisi yapıldı kaç kere ölümden döndü sayamam ve malesef şu an ayakları zor tutuyor. Umarım sizde böyle bişey çıkmaz geçmiş olsun 🙏🏻

bade bade Katıldı: 2 yıl önce

Orijinalden alıntı: zuzuablasi

Aynı sorunu biz de yaşadık, kaç kere kum değiştik bentonit kumu yiyordu. İlk başta umursamadık bebek kediler meraktan yediğini duymuştum ta ki gözünde üveyit başlayana kadar. Size tavsiyem bir an önce veterinere götürün kan tahlili yaptırın belki kansızlık vardır. Bizde kan değerleri normal çıktı coronadan şüphe edildi testte çıkmadığı için corona tedavisi yapıldı kaç kere ölümden döndü sayamam ve malesef şu an ayakları zor tutuyor. Umarım sizde böyle bişey çıkmaz geçmiş olsun 🙏🏻

Ya nekadar üzüldüm bilemezsiniz çoook geçmiş olsun dediklerinizi yapacağım teşekkür ederim tekrar geçmiş olsun