Kedim Semizotu yedi dokunur mu!?

Başlatan Elif D. · 8 Cevap

Elif D.

9 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Merhaba

Az önce semizotlarını yıkarken kedim geldi ve ona uzattım birazcık yedi, çok küçük bir parça ama, bir şey olur mu? Çiğ semizotu. Bir an için çimen gibi faydalı olur diye düşündüm. Sonra googledan yabancı sitelerde semizotu için zehirli gibi şeyler yazmışlar çok korktum! Bilgisi olan var mı, yardımcı olur musunuz...?

Çok sağolun

Lika Thedutch Katıldı: 2 yıl önce

Kusma veya baska bir problem gozlemledinizmi suana kadar yoksa hersey normalmi? Semizotu kediler icin zehirli bitkiler arasindaymis bende yeni arastirdim baya yazi var bununla ilgili

Elif D. Katıldı: 9 yıl önce

Orijinalden alıntı: likathedutch

Kusma veya baska bir problem gozlemledinizmi suana kadar yoksa hersey normalmi? Semizotu kediler icin zehirli bitkiler arasindaymis bende yeni arastirdim baya yazi var bununla ilgili

:((( direk kendisi yemeye istekle başlayınca zehirli olacağı hiç aklıma gelmedi sonuçta biz de çiğ semizotu tüketiyoruz biz yiyorsak o da yiyebilir diye düşündüm :((( henüz kusma olmadı, umarım bir şey olmaz çok moralim bozuldu :((((((

Aslında kusması iyi olur değil mi? Kusturabilsem keşke..tuzlu su içirsem nasıl olur? Çimen yok evde maalesef, çimen olsa yedikten sonra kusuyordu ..

Şu an için hareketleri normal. Az önce kuru mamasından yedi, su içti, tuvalete de çıktı. Şimdi yanımda uzanıyor. Çok şükür herşey normal. Çok küçük bir parçaydı yediği, yani ufak bir semizotu yaprağının yarısından azdı sanırım. Etki etmez umarım.. Teşekkürler ilginiz için Likathe

Lika Thedutch Katıldı: 2 yıl önce

Orijinalden alıntı: efekuzusu

Şu an için hareketleri normal. Az önce kuru mamasından yedi, su içti, tuvalete de çıktı. Şimdi yanımda uzanıyor. Çok şükür herşey normal. Çok küçük bir parçaydı yediği, yani ufak bir semizotu yaprağının yarısından azdı sanırım. Etki etmez umarım.. Teşekkürler ilginiz için Likathe

Telasinizi anliyorum bende kopegim kucukken yanlislikla hafifce ustune basmis gibi hissetmistim acaba ic kanama gecirirmi diye kurup duruyodum kafamda ama birsey olmadi :D merak etmeyin o kadar kucuk parcanin zarar vericegini hic sanmam

Orijinalden alıntı: likathedutch

Orijinalden alıntı: efekuzusu

Telasinizi anliyorum bende kopegim kucukken yanlislikla hafifce ustune basmis gibi hissetmistim acaba ic kanama gecirirmi diye kurup duruyodum kafamda ama birsey olmadi :D merak etmeyin o kadar kucuk parcanin zarar vericegini hic sanmam

Aynen insan bir anda panikliyor endişeye kapılıyor ama çok şükür bir şey olmadı. Çok teşekkür ediyorum benimle telaşımı paylaştığınız için :) sevgiler