KISIRLAŞTIRMA YARDIM!!

Başlatan firuze kanizi · 0 Cevap

firuze kanizi

2 yıl önce

Gönderildi: 6 ay önce
Arkadaşlar,dün sabah golden kızımı kısırlaştırdım,hep bir gelgit yaşıyordum kısırlaştırsam mı yoksa böyle kalsa mı diye,çok düşündüm çiftleştireyim bir kere annelik duygusunu yaşasın sonra kısırlaştırayım dedim fakat yavrularını sahiplendirmek zor geldi gerçekten nasıl bakarlar nerde bakarlar diye düşündüm hep ikincisi ise yawrularıyla ayırmayı istemedim yanında olsunlar dedim ayıramazdım mümkün değil benimki lusıye aşırı bağlılık duygusu :( yapamazdım doktoruyla görüştük sağlığı için kısırlaştırmalıyız ne zaman karar verirseniz dedi madem çiftleşmeyecek çok geç olmasın meme kanserini ve birçok hastalığı önleyecek dedi dün sabah da işlemi gerçekleştirdik,dün çok zor uyandı lusi altına yaptı temizledik kustu vs dün bütün gün yattı yürümedi hiç hassasmış narkoza doktoru söyledi bugünde öle halsiz oyun oynamıyor zaten,ama bi değişik oldu bi garip oldu lusi ne bileyim köpeğim değilmiş gibi hissediyorum sanki :( evet davranışını etkiler kısırlaştırma ama yinede bunu yaşayanlar varsa anlatabılırmı bana acaba