Köpeğim tek patisini kaldırıyor.

Başlatan Murat Aydın · 4 Cevap

Murat Aydın

3 yıl önce

Gönderildi: 11 ay önce
Merhaba arkadaşlar. Pekinez,cinsi bir köpeğim var. Koşmasından, oynamasında, yemede içmede hiç bir problemi yok gayet normal. Ama durup dururken sağ patisini kaldırıyor indiriyor. Emme basma tulumba gibi.:) Uyurken bile yapıyor. Sebebi nedir acaba? Tik falan oluşmuş olabilir mi?

Beril Güneysu Katıldı: 10 yıl önce

Bunu sürekli olarak yani hiç durmaksızın yapıyorsa nörolojik bir semptom olabilir. son zamanlarda bir darbe aldı mı? Başka bir değişiklik görüyor musunuz? Kaç yaşında? bunlar durumu biraz daha iyi anlamamızı sağlayabilir

Murat Aydın Katıldı: 3 yıl önce

Orijinalden alıntı: hera2010

Bunu sürekli olarak yani hiç durmaksızın yapıyorsa nörolojik bir semptom olabilir. son zamanlarda bir darbe aldı mı? Başka bir değişiklik görüyor musunuz? Kaç yaşında? bunlar durumu biraz daha iyi anlamamızı sağlayabilir

Hiç durmaksızın değil. Ara ara yapıyor. Yanı bunu yaparken top atıyorum birden düzeliyor koşuyor. Ama zorlanıyor gibi. Bacağına dokunuyorum. Hiç tepki vermiyor. Başka bir değişiklik yok. Gece uyurken de yapıyor bu hareketi. Ama istemsizce olduğu kesin. Seyriyor gibi. 2 yasında pekinez. Gençlik hastalığı olmasından korkuyorum. Veterinere götüreceğim ama şu an ilçeye bag evine geldim. veteriner yok.

baran öztürk Katıldı: 3 yıl önce

Gönderildi: 10 ay önce
Cok normal olabilir hemen telas yapmayin birkac hafta bekleyin gecebilir.

Cengiz Çetinkaya Katıldı: 7 yıl önce

Gönderildi: 10 ay önce
4 yaşında boxer cinsi köpeğim var aynı problemi yaşıyorum