Köpeğimde ağız kokusu

Başlatan Gülşah Kaçan · 8 Cevap

Gülşah Kaçan

7 yıl önce

Gönderildi: 7 yıl önce
Merhabalar ufaklik proplan kuzu etli mamadan sıkılınca n&d pupy tavuklu aldik iki gundur karistirarak veriyorum ama iki gundur de nefesi kokuyor dislerinde bi problem yok hatta degisim doneminde sizce neden olabilir

Tuğçe Evcil Katıldı: 7 yıl önce

gençlik hastalığı olabilir ağız kokusuyla başlar gençlik hastalığı insanlardaki kansere benzer sizi üzmek istemem ama bu yüzden benim 2 hayvanım öldü acil veterienere götürün 

Gülşah Kaçan Katıldı: 7 yıl önce

Orijinalden alıntı: kornicikosari

gençlik hastalığı olabilir ağız kokusuyla başlar gençlik hastalığı insanlardaki kansere benzer sizi üzmek istemem ama bu yüzden benim 2 hayvanım öldü acil veterienere götürün 

gençlik hatalığının ağız kokusu ile bşladığnı hiç bilmiyordum bugün iş çıkışında doğru veterinere gideceğim

Orijinalden alıntı: kornicikosari

şimdi belirtiler kısmını okudum öyle bir belirti görülmediği yazıyor.

aydin yesil Katıldı: 8 yıl önce

di değiştirme döneminde oldugu içindir..
bizim 6 ayımız bitiyor..
ama hala koku var 1 ay daha sürmesini bekliyoruz..
kalıcı dişlerden sonra koku gececektir..

Orijinalden alıntı: yolgezeer

di değiştirme döneminde oldugu içindir..
bizim 6 ayımız bitiyor..
ama hala koku var 1 ay daha sürmesini bekliyoruz..
kalıcı dişlerden sonra koku gececektir..

içimi rahatlattınız :)) teşekkür ederim

Tuğçe Evcil Katıldı: 7 yıl önce

yanlış bilgi verdiğim için kusura bakmayın ama böle konularda tedirginim çünkü çok hayvan kaybettim bu hastalık yüzünden 

Mehmet Kılıç Katıldı: 7 yıl önce

iç parazit var olabilir bizimki henüz ufak ama ilk geldiği zamanlarda çok pis kokuyordu ağzı veteriner parazittendir dedi daha sonra parazit hapı attı parazitlerini döktü birde profine mama kullandık önerisi üzerine hiç kokusu felan kalmadı. dr.sacchi muncy çubuk da aldım kullanıyorum belki de ondan da gitmiş olabilir kokusu onu da tavsiye ederim.

Orijinalden alıntı: cakilbymk

iç parazit var olabilir bizimki henüz ufak ama ilk geldiği zamanlarda çok pis kokuyordu ağzı veteriner parazittendir dedi daha sonra parazit hapı attı parazitlerini döktü birde profine mama kullandık önerisi üzerine hiç kokusu felan kalmadı. dr.sacchi muncy çubuk da aldım kullanıyorum belki de ondan da gitmiş olabilir kokusu onu da tavsiye ederim.
ic parazit hapini yenilemistik anal kesede temizlendi vetimize sorduk dis degisiminden dedi tavsiye ve görüşleriniz için cok teşekkür ederim