Köpeğimin gelişimi normal mi?

Başlatan emre sert · 7 Cevap

emre sert

6 yıl önce

Gönderildi: 6 yıl önce
Petimi 1 ay önce aldım şuan 1 yaşında, petshop sahibi bir abimin söylediğine göre gelişim eksikliği var dedi. Bende hemen çalışmalara başladım ve bütçeme uygun olarak, sacchi marka mama aldım(marka verdim ama umarım sakınca yoktur)sonrasında kalsiym hapı ve balık yağı tableti aldım.Paşa şuan 38 kg,boyunu ölçemedim. fotoğraflarında görüldüğü üzere sizcede gelişimi eksik mi? daha başka neler yapabilirim? şimdiden teşekkür ederim.

yonca kemal yaman Katıldı: 11 yıl önce

masallahh  gayet güzel herseyı tam bence, uzun omurler,

emre sert Katıldı: 6 yıl önce

Teşekkür ederim, kilosu filan normal mi sizce? sacchi mamadan günde iki öğün toplam 600 gram veriyorum.

yonca kemal yaman Katıldı: 11 yıl önce

Orijinalden alıntı: heyame

Teşekkür ederim, kilosu filan normal mi sizce? sacchi mamadan günde iki öğün toplam 600 gram veriyorum.

gayet ırı yasına gore, reflex fılanda verebılırsın, aynı fıyatlar asagı yukarı. memnunsan mama dan devam et

deniz ertaş Katıldı: 7 yıl önce

gayet iyi ve iri bence :)

Walla bu mamadan 2 ogün toplam 600 gr. Veriorm kalcayla mide arasındaki aclik boşluğu içine cokuk duruor hafiften doyuruculugundan supheliym aslında.

Doğan Çık Katıldı: 6 yıl önce

Kasaptan kuzu kafası satılıyor kaynatın suyuna ekmek doğrayın verin ardından kafayı verin dişleri ve vücudu daha iyi gelişir..Bu arada köpeğiniz sağlıklı gayet boyu şekli oturmuş o petshop cu para kazanmak için size kelime yapıyor anlaşılan siz kimsenin dediğine aldanmayın...zaten bukadar köpeğiini düşünen bi insan köpeğini zayıf bırakmaz...siz kendi kalbinizle hareket ediyorsunuz yeterince olduğu kadar olmadığı kader olur... Saygılar.

Haftada bi kasaptan ilikli dananin kaval kemiğini alip kaynatiorm suyunu gayri kemiği gayri veriorum. Ayriyeten kuzu kafasida vereyimmi yani? Sekli Denali iyi masallah ta boyu kisami kaldı diye dusunmuor deglm.. Tsk ederim yorumunuz icin ayrıca:)