Maltese köpeğim çok yılışık

Başlatan mia carrson · 6 Cevap

mia carrson

3 yıl önce

Gönderildi: 3 yıl önce
Selamlar arkadaşlar, iki yaşında erkek maltese köpeğim var onu çok seviyorum ve sosyal olması da iyi ancak köpeğim aşırı herkese sevgi gösteriyor herkesin peşinden gidiyor ve ben bu durumdan artık çok rahatsızım. Lütfen köpeğiniz saldırgan olsa daha mı iyi gibi yorumlar yazmayın. Yol gösterici nitelikte bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İstediğim sadece, köpeğimin yabancılara mesafeli olabilmesi

Hasan fasfasfa Katıldı: 4 yıl önce

Benim golden retrieverım var o da öyle bir türlü çözüm bulamadım

mia carrson Katıldı: 3 yıl önce

Doğrudur, acaba bizler sürekli sevip oynadığımız için mi böyle oluyorlar ki yani bu sefer herkesi onunla oynayıp sevecek biri gibi mi görüyor diye de düşünüyorum.
Bir de mesela yolda caddede yürüyoruz caddenin karşısından biri tatlı köpek gel vs ıslık derken köpeğim gitmeye çalışıyo tasma kopsa dúşünmek bile istemiyorum yola koşacak

Emre Celik Katıldı: 3 yıl önce

Sanırım çoğu kişi aynı durumdan müzdarip. Benim Çiko da insan görmesin, hemen kulaklarını sevdirme pozisyonuna sokup eğilir, ters döner sevin beni der HERKESE...! Özellikle daha önce görmediği insanlara karşı çok sevecen ve çok samimi davranıyor.. Benim için çok büyük problem değil ama yerlerde sürünmesi o pamuk gibi tüylerini kirletiyor :S Diğer hayvanlara karşı da aşırı duyarsız.. Köpek denk geldimi görmezden geliyor, kedileri hiç sallamıyor. Bugün parkta yavru bir golden denk geldi, köpeğe baktı baktı döndü arkasını.. zorla yanına götürdüm, bu ne ki acaba dercesine baktı yavrucağıza.. Bu duruma şaşkınım ve nasıl bir çözüm bulacağım ben de bilmiyorum. Konunun takipçisiyim

Sizin köpeğiniz en azından kedilere kuşlara böceklere vs gitmeye çalışmıyor anladığım kadarıyla 😀 benimki hem onlara hem de herhangi bi köpek görsün onun da hemen yanına gitmek istiyor. Ama şu herkes çağırdığında gitme olayını halletsek yetecek bize 😐

Sabahattin Yeter Katıldı: 4 yıl önce

Aynı durum huskylerde çok fazla... Köpeğim insan yüzü görünce beni bile unutuyor. Geçen eve çin aslanı yavru getirdim köpeği öldürdü, ev kan doldu. Kuş falan bırakmıyor, karınca, böcek.. Veterinere sordum bir süre dışarıya çıkartma sadece seni görsün dedi başkasını kıskanır dedi. Çıkartacaksanız gece veya sabahın köründe çıkartın kimsenin olmadığı zamanlarda.

Sizin husky köpeğiniz baya agresif anlattığınız kadarıyla başka bi köpeği öldürmesi çok kötü😥 bence diğer hayvanlar özellikle diğer köpeklerle bi şekilde sosyalleşmeli, benim köpeğim kedi köpek kuş böcek vs görünce saldırmak değil de oynamak istiyor yani bi böceğe bile zarar verdiğini görmedim swdece oyun