pek hoş değil tatlı ısırıklar

Başlatan hande başar · 7 Cevap

hande başar

4 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
selam,daha önce köpeğimin ırkı hakkın da bir konu açmıştım gün geçtikçe yeni huylara sahip oluyor yavru, aslında bana göre sanki normal ama yinede can sıkıyor doğrusu bacağa sarılıp ısırma gibi mesela, ama bunlar oyun ısırığı gibi geliyor bir yapışıyor afedersiniz sülük gibi bırakmıyor ısırmaya çalışıyor , çocuk olsun yetişkin olsun ister istemez rahatsız oluyor karşı taraf ,hatta ısırdığı yeri yırtarcasına çekmeler falan kendinden soğutuyor seven kişiler olarak yanına yaklaşmaktan çekinir olduk umarım anlatabildim bu nasıl düzelir ne öneriyorsunuz
teşekkürler.

başak bige türk Katıldı: 6 yıl önce

ona peluş hayvanlar alıp sizi ısırmaya başladığında ağzına verebilirsiniz 

başak bige türk Katıldı: 6 yıl önce

hande başar Katıldı: 4 yıl önce

Orijinalden alıntı: basakbige

teşekkürler bunu ilk fırsatta deneyeceğim : )

Gencebay Şimşek Katıldı: 5 yıl önce

ona bir tasma tak ya da herhangi onu tutacak bise ve her öyle yapmaya kalktığında sert şekilde çek sakinlesince mama ver ve bu şekilde tekrarla zamanla alışır

Orijinalden alıntı: gencebay5555

ona bir tasma tak ya da herhangi onu tutacak bise ve her öyle yapmaya kalktığında sert şekilde çek sakinlesince mama ver ve bu şekilde tekrarla zamanla alışır

teşekkür ederim biraz oynadıktan sonra hemen yılışmaya başlıyor oyun ısırıkları atmaya başlıyor üstünüzde ne varsa yırtarcasına çekiştiriyor tavsiyeleri dikkate alıyorum benb ne kadar sert çeksem bile daha da hırslanıyor : /

Simge Keklik Katıldı: 8 yıl önce

dişi kaşınıyor olabilir 3 aylık olduğu için, çiğneyip oyalanabileceği bir şeyler verin :) size yaklaştığında da ştt diyerek uyarabilir vücuduna dokunup ilgisini dağıttıktan sonra sakinleşmesi için bir süre tutabilirsiniz

Orijinalden alıntı: albeda

dişi kaşınıyor olabilir 3 aylık olduğu için, çiğneyip oyalanabileceği bir şeyler verin :) size yaklaştığında da ştt diyerek uyarabilir vücuduna dokunup ilgisini dağıttıktan sonra sakinleşmesi için bir süre tutabilirsiniz

teşekkür ederim bütün tavsiyeleri dikkate alıyor ve deniyorum :)