Tasıma çantası !!!

Başlatan eda tasdemir · 3 Cevap

eda tasdemir

10 yıl önce

Gönderildi: 9 yıl önce
arkadaslar yavru kediler ocak ayına kadar bizimle kalacaklar bende eve hapsoldum aslında gittiğim heryere genellikle ev gezmesi oluyor bu kediciklerimide götürmek istiyorum kızımın bebeklikten kalma bir tasıma çantası vardı ama o çok eski ve kücük 4 yavruyu tasımıyor kızımın tasıma kabınada hepsi sıgmaz baskabir tasıma çantası almak istedim ama buradaki petshoplarda çok pahalı 100 tl den baslıyor bende kendim diksem nasıl oluyor diye düşündüm ama nasıl yapacagımı bilmiyorum bununla ilgili bana fikir verebilir misiniz ???

xxxxxx xxxxxxx Katıldı: 9 yıl önce

Petza\\'da daha uygun fiyatlı ve çok şık çantalar var oraya bakabilirsiniz.
Kendi çantalarınızı kullanmak isterseniz de, büyük bir çantanızın altına sağlam bir zemin oluşturması için kalın karton koyup üstüne örtü serdiğinizde bebişler rahat eder diye düşünüyorum

GÜLCAN TÜRKYILMAZ Katıldı: 10 yıl önce

Yavrular annelerinin yanında güvendeler aslında başlarında beklemenize gerek yok bence.Eğer yavruları alışık olmadığı yerlere taşırsanız huzurlarını bozarsınız.Çok küçük oldukları için aşıları da yoktur onların hastalanabilirlerde.

eda tasdemir Katıldı: 10 yıl önce

Orijinalden alıntı: kopukpati

Yavrular annelerinin yanında güvendeler aslında başlarında beklemenize gerek yok bence.Eğer yavruları alışık olmadığı yerlere taşırsanız huzurlarını bozarsınız.Çok küçük oldukları için aşıları da yoktur onların hastalanabilirlerde.

hımm bunu hiç düşünmemiştim daha 2 aylıklar 4. ayda asıları ama evde yalnız bırakamıyorum biraz yaramaz bizim bebişler kalbolarla falan oynuyorlar bir odayada kapatamam sekernaz alışık değil neyse madem huzurları bozulur diyorsunuz bende beklerim..