Ugodog kullananlardan bilgi?

Başlatan sanem sen · 13 Cevap

sanem sen

7 yıl önce

Gönderildi: 7 yıl önce

Merhabalar az önce yeni gelicek yavrum için tuvalet eğitimi ile ilgili yazıları okuyordum ve ugodog ile tanıstım açıkçası oldukça etkıleyıcı kullananlar nasıl alsıtırdı memnunlar mı bilgi almak isterim...

Deneme Surumu Katıldı: 7 yıl önce

Ugodog cidden çok güzel bir şey kesin alın derim.Çiş yapınca ayağına çişi değiyor ve çiş gazeteden akıp gidiyor yere dökülüyor bunu önlüyor ugodog çok kullanışlı.
Alıştırma olayı da gazeteyle aynı ilk 3 ay her an peşinden koşacaksınız çiş yapacağı zaman alııp gazeteye götüreceksiniz (ugodoga) yaptıracaksınız veya yere çiş yapınca onu peçeteye emdirip gazetenin üstüne bırakın ugodoga koyun gazeteyi tekrar çişi gelince götürüp koklatın üstüne yapmasını sağlayın böyle böyle 3 ayda falan gazeteye alışmış olacak. 5nci ayındada dışarıya alıştırın bence

sanem sen Katıldı: 7 yıl önce

[alinti] Orijinalden alıntı: robinson\r\n\r\nUgodog cidden çok güzel bir şey kesin alın derim.Çiş yapınca ayağına çişi değiyor ve çiş gazeteden akıp gidiyor yere dökülüyor bunu önlüyor ugodog çok kullanışlı.
Alıştırma olayı da gazeteyle aynı ilk 3 ay her an peşinden koşacaksınız çiş yapacağı zaman alııp gazeteye götüreceksiniz (ugodoga) yaptıracaksınız veya yere çiş yapınca onu peçeteye emdirip gazetenin üstüne bırakın ugodoga koyun gazeteyi tekrar çişi gelince götürüp koklatın üstüne yapmasını sağlayın böyle böyle 3 ayda falan gazeteye alışmış olacak. 5nci ayındada dışarıya alıştırın bence
\r\n[/alinti]\r\n

Beni düşündüren kakasını yaptıgında ne olacagı temziliği nasıl olucak her zaman aynı katılıkta da olmıycak hastalıgı var ishali var...:S

[alinti] Orijinalden alıntı: sanemsenn\r\n\r\n

[alinti] Orijinalden alıntı: robinson\r\n\r\nUgodog cidden çok güzel bir şey kesin alın derim.Çiş yapınca ayağına çişi değiyor ve çiş gazeteden akıp gidiyor yere dökülüyor bunu önlüyor ugodog çok kullanışlı.
\r\n[/alinti]\r\n

Beni düşündüren kakasını yaptıgında ne olacagı temziliği nasıl olucak her zaman aynı katılıkta da olmıycak hastalıgı var ishali var...:S

\r\n[/alinti]\r\n

Kakayı günde 3 kere yapacak 3 kere o telleri 1 dakikalığına silmek mi zor yoksa her çişten sonra (günde 10 kere falan) yerleri silmek mi daha zor?

[alinti] Orijinalden alıntı: robinson\r\n\r\n[alinti] Orijinalden alıntı: sanemsenn\r\n\r\n

\r\n[/alinti]\r\n

\r\n[/alinti]\r\n

Kakayı günde 3 kere yapacak 3 kere o telleri 1 dakikalığına silmek mi zor yoksa her çişten sonra (günde 10 kere falan) yerleri silmek mi daha zor?
\r\n[/alinti]\r\n

Şimdi ugodog resimlerinden tellerin buyuklugu anlaşılmıyor sızdırmayacak gıbı gozukuyor bende rahat edecegımı dudunsuyorum acıkcası banyoda yerını bıle ayarladım yınede kullananlardan öneri almak istıyorum..

Yo yo zaten kullananların görüşünü aldıktan sonra alın kesinlikle, ayrıca ek olarak bir şey söyleyeyim banyonuz evin uzak bir köşesindeyse büyük ihtimalle yavru köpeğiniz oraya yetişemeden tuvaletini yolda yapacaktır (öğrense bile oraya yapmayı) bu yüzden köpeğinizin kolayca ulaşabileceği bi yere koyun ugodogu/Gazeteyi

[alinti] Orijinalden alıntı: robinson\r\n\r\nYo yo zaten kullananların görüşünü aldıktan sonra alın kesinlikle, ayrıca ek olarak bir şey söyleyeyim banyonuz evin uzak bir köşesindeyse büyük ihtimalle yavru köpeğiniz oraya yetişemeden tuvaletini yolda yapacaktır (öğrense bile oraya yapmayı) bu yüzden köpeğinizin kolayca ulaşabileceği bi yere koyun ugodogu/Gazeteyi
\r\n[/ali

yok cok yakın banyo ben evde olmadıgım zamanlarda bazen mesaıye kalabılıorum gec gıdebılıorum o zamanlarda alısmasını ıstıorum ugodog a banyonun kapısınıda acık bırakıcam amacım yoklugumda oraya alıstırmak umarım basarılı olurum..

Rahşan Baykal Katıldı: 7 yıl önce

Biz şiva yı gazeteye alıştırmaya çalışırken en önemli sorun patilerinin çiş olması ve halı ve parkelere bulaştırmasıydı sorunu ugodog la hallettik hatta ben iki tane aldım maglum bizim kız büyük ırk riske girmedim çokta memnunum içine hasta yatak bezi koyarsanızda hem koku hemde temizlik yönünden daha kolay gazetede koku ve degiştirmede sorun oluyor benim için öyleydi şiva şimdi 10 aylık hala kullanıyoruz dışarı çıkamadıgımız zamanlar büyük rahatlık hatta ugodogu yanımızda tatile bile götürdük kaka konusundada ızgarayı ters çevirip içine kullandıgınız malzemenin üstüne döküp biraz vurdugunuzda ishalli kaka dökülüyor ben sahsen ızgaraları banyoda yıkamıyorum deterjanlısüngerle yada ıslak mendille temizliyorum ben çok memnunum tabi tercih yinede sizin

Rahşan Baykal Katıldı: 7 yıl önce

[alinti] Orijinalden alıntı: robinson\r\n\r\nYo yo zaten kullananların görüşünü aldıktan sonra alın kesinlikle, ayrıca ek olarak bir şey söyleyeyim banyonuz evin uzak bir köşesindeyse büyük ihtimalle yavru köpeğiniz oraya yetişemeden tuvaletini yolda yapacaktır (öğrense bile oraya yapmayı) bu yüzden köpeğinizin kolayca ulaşabileceği bi yere koyun ugodogu/Gazeteyi
\r\n[/alinti]\r\nYazılana aynen katılıyorum . Biz o yüzden şivayla hangi odadaysak ugodogu o odaya aldık ugodogun avantajı patileri çiş olmuyor bide şiva çiş yaptıgı gazeteyi yada hastabezini ya parçalıyordu yada agzına alıp odanın içinde koşuyordu başka bir avantajı daha hijyen

[alinti] Orijinalden alıntı: sivamiz\r\n\r\nBiz şiva yı gazeteye alıştırmaya çalışırken en önemli sorun patilerinin çiş olması ve halı ve parkelere bulaştırmasıydı sorunu ugodog la hallettik hatta ben iki tane aldım maglum bizim kız büyük ırk riske girmedim çokta memnunum içine hasta yatak bezi koyarsanızda hem koku hemde temizlik yönünden daha kolay gazetede koku ve degiştirmede sorun oluyor benim için öyleydi şiva şimdi 10 aylık hala kullanıyoruz dışarı çıkamadıgımız zamanlar büyük rahatlık hatta ugodogu yanımızda tatile bile götürdük kaka konusundada ızgarayı ters çevirip içine kullandıgınız malzemenin üstüne döküp biraz vurdugunuzda ishalli kaka dökülüyor ben sahsen ızgaraları banyoda yıkamıyorum deterjanlısüngerle yada ıslak mendille temizliyorum ben çok memnunum tabi tercih yinede sizin\r\n[/alinti]\r\n

Süper bana da aynen böyle birsey lazım kullanımının rahat oldugunuda ogrendım artık sızlerden gonul rahatlıgı ıle alabılırım benımkıde buyuk ırk sımdıden ıkı tane almakta zarar gormuyorum... malum çok çok büyüyolar

eee ccc Katıldı: 7 yıl önce

Benim kızım bugün geldi evine, ve geleli henüz 12 saat olmadı bile fakat 3 kere kakasını 7 kere çişini yaptı, yaptığı yeri temizlemeyi geçtim birde yaptıktan sonra oraya buraya koştururken her tarafı çişe/kakaya boğuyor, hayatımda elime almadığım viledayı bugün neredeyse 10 kez kullandım. 
Ve kesinlikle çiş pedine tuvaletini yapmıyor, sürekli yaptığı yere çiş pedi koydum bu sefer gitti başka yere yaptı :)

Sanıyrum şikayeti olan yok Ugodog'dan bende bir an önce almayı planlıyorum.