Köpeklere Fısıldayan Adam Cesar Millan

13 Ekim 2018 19:40
aryaboxer

Parvo

Arkadaşlar merhaba 11 aylık kızımda kanlı ishal yani parvo hastalığı teşhisi kondu. Çok mutsuz ve çaresizim. İnternetten araştırma yaptım ancak Hastalıkla ilgili pratikte bilgisi olan arkadaşlarımın vereceği her tavsiyeye açığım. Şimdiden saolun.

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

28 Ekim 2018 05:21
mayacandir

Oncelikle cok gecmis olsun. İlk yapilmasi gereken serumlarin duzenli alinmasini sağlamak. Sonrasinda yanindan ayrilmadan ona yaşama daha cok baglayacak seyler sunmak. Kokunuz tişörtünüz bile cok önemli. Ekstra olarak patates haşlanabilir.onu hic yalniz birakmayin ama guclu olun. Sizin desteginiz ile bu hastaligi yenecektir. Tekrar gecmis olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

18 Şubat 2019 09:01
humusterrier

Geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle.

Öncelikle iki ilaç ismi söyleyeceğim size bu ilaçlardan yapıldı benim humusuma bunlardan biri POLYGLOB diğeri ZYLEXİS bunları yaptırın ve d3 vitamini kullanın.

İlginizi esirgemeyin ondan çok bitkin olacaktır ama sizi gördüğü an o kuyruğunu sallayacaktır yinede.

Bir klinikte kalması daha uygun imkanlar ve gözetim açısından ama hergün onu ziyaret edip konuşun onunla öpün onu bolca. Yanında olduğunuzu bilsin. Sabretmeniz gerekiyor. Ama daha sonrasında meyvesini alacağınıza inanıyorum.
Tekrar çok geçmiş olsun.

Alıntı Yaparak Cevapla