¨ Dostum Kedim ¨

20 Ocak 2011 08:33
hayvanseverl...

Kedinizi Nereden Aldınız ?

Arkadaşlar kedinizi nereden aldınız ?

A) Petshop : +
B) Hediye :
C) Sokaktan : +
D) Tanıdığım Kişiden : ++
E) Diğer : +

Not : Anket değildir ama yöneticiler İşaretlerse güzel olur :)

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

20 Ocak 2011 08:39
sensetionn

E) şıkkı :) Hayvanat Bahçesi(A.O.Ç)'nden aldım

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 10:41
haku

tabii ki sokaktan...
sokak hayvanlarının sokaktan kurtarılması taraftarıyım, parayla hayvan ticaretine sonuna kadar karşıyım!

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 11:34
edatikan

D) Tanıdığım kişiden , aslında tam tanıdık değildi ama bebişimi sahiplenmek için tanışmış olduk, iyiki de benimle, çok mutluyum :)

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 11:35
hayvanseverl...

Bende tanıdığım kişiden aldım :)

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 12:08
kaprisli20

haziran ayının sonlarına doğru hemster ım için yem almaya gitmiştim prensesimi orda gördüm ilk sevdim vs. her geçtiğimde petshopa uğrayıp seviyordum,geçen sene ağustosta doğum günümde anem ile tartıştık annem kendini affettirmek için prensesi bana o gün hediye almış getirmiş:) ilk gördüğümde şok oldum hatta kabul etmedim sorumluluklarndan korktum ama daha sonra öyle bir alıştım ki ona şimdi hayattaki tek vazgeçilmezim özetle o bana hem hediye hemde pet shoptan alındı.(petshoptan almaya bende karşıyım ama prensesin alınmasına sevndm çünkü doğuştan çenesinde problem var ayrıca gözünde enfeksiyon var geçmiyor,birde fıtığı var yani sokakdaki hayvanı almış kadar iyi bişey yaptığımızı düşünüyorum)

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 14:54
cigdemozs

bu soruyu neden sordunuz? amacı ne :)) E şıkı diğer

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 14:58
cigdemozs

Ben kedimi dolaylı yollardan sokaktan aldım. zeytini tanımadığım sahibi (sokağa bırakmış) birine bırakmış o biride zeytini otoparkına kilitliyormuş. Gündüz dışarıya bırakmış bende bakkalın önünde köşeye saklanmış gördüm sen ne tatlı şeysin dedim hemen kucağıma gelmek istedi peşimden geldi o kadar yorulmuş ki bende onu sahiplendim :)))

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 15:17
karamel1ayda...

A) petshop çünkü o kadar sokaktan kedi sahiplenmek istesemde hep cadde üzerinde oturduğumuz için yardıma muhtaç bir yavru kedicik bulamadım :( ama petshoptan alsamda karamelimi kuratrdığımı düşünüyorum hem ilk sahibi tarafından terkedilmiş yetişkin bir kediydi hemde bakıma muhtaçtı bizim eve geldi ve kendine geldi :))

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 16:38
vigor

ikisini sokaktan, biriniyse barınaktan. barınaklar kedi dolu arkadaşlar. sokaktan almak istemeyenlere duyurulur...

Alıntı Yaparak Cevapla

20 Ocak 2011 16:48
haku

bir veteriner kontrolünden geçtikten sonra, tüm aşıları vs yapıldıktan sonra sokaktan kedi misler gibi alınır arkadaşlar!! aynı şekilde barınaklardan da...
hiç olmazsa muhtaç canlar kurtulsun ve petshoplarda eziyet gören cins ırkların da satışı son bulsun! onların da durumları hiç iyi değil...

Alıntı Yaparak Cevapla