Scotish Fold Sahipleri buraya lütfen....

17 Aralık 2014 23:56
dnzyldm

scotish fold

arkadaşlar allerjik astım  olduğum içi sadece scotish fold cinsi kedi edinebiliyorum yavru ve erkek , yardımcı olursanız sevinirim

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

18 Aralık 2014 18:52
tuticim

Benim kardeşim de allerjik astım. Tüy için kist aşısı yapıldıktan sonra her cins kedi besleyebilirsiniz. Yalnız bazı ırklar daha az tüy döker bu durum allerjinizle alakalı degil ev temizliginde titiz iseniz sorun yaratır o kadar. Scotishler az tüy dokerler fakat belli donemlerde yaz aylarına dogru artış gösterir. Benim kedim dönem harici hic tüy dökmüyor benim ondan fazla saçım dökülüyor desem yalan olmaz. Veterinerimizin söylediğine göre beslenme ve birazda şansa kalmış bir durum.Umarım yardımcı olabilmisimdir.

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Ocak 2015 19:40
tuticim

Arkadaslar sitede yeni bir tip turedi. Scotishler i kullanarak dolandırıcılık yapıyorlar. Lütfen dikkatli olalım.

Alıntı Yaparak Cevapla

25 Mayıs 2019 09:05
jascattt

çiftleştirmek için mesajlar alıyorum. az önce okuduğum bir mesaj beni gerçekten üzdü. bayanın fold erkek kedisi var ve benim kızım da fold olduğu için çiftleştirmek istediğini söylüyor. bu konularda bilinçsiz insanların hayvan sahipleniyor olması ne kadar kötü...

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Haziran 2019 14:11
dilberhasmet

Orijinalden alıntı: jascattt

çiftleştirmek için mesajlar alıyorum. az önce okuduğum bir mesaj beni gerçekten üzdü. bayanın fold erkek kedisi var ve benim kızım da fold olduğu için çiftleştirmek istediğini söylüyor. bu konularda bilinçsiz insanların hayvan sahipleniyor olması ne kadar kötü...

Merhaba, çiftleştirme normal değil mi?

Alıntı Yaparak Cevapla

10 Temmuz 2019 08:35
jascattt

Orijinalden alıntı: dilberhasmet

Orijinalden alıntı: jascattt

Merhaba, çiftleştirme normal değil mi?

merhaba , fold & fold çiftleşmesi uygun değildir. Doğacak bebeklerde cinse ait hastalığın çıkması çok büyük ihtimal.

Alıntı Yaparak Cevapla