║PETLERİN BULUŞMA NOKTASI║

21 Mart 2008 19:00
baymk

Grubumuza Veteriner Hekim Katılmıştır!

Arkadaşlar,
Hayvanlarınız hakkında bir veterinere ihtiyacınız olursa grubumuza katılan "Ekalibur" nickli veteriner hekimden yardım alabilirsiniz...

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

21 Mart 2008 21:03
egevettaraby...

hangi aşılara o fiyatı sölediyse onları öğrenizsen daha yararlı olur birisi birisi belki bütün aşıları 60 a yaparım demiştir diğeri taneden bahsetmiştir bu işte iyilik kötülük söyleyebilmek için aşıların markasını da öğrenmek gereklidir...
istanbul da aşı ücretleri ortalama olarak 30 ytl dir (oda fiyatı)

Alıntı Yaparak Cevapla

21 Mart 2008 21:05
egevettaraby...

teşekkur ederim arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım... burada soracağınız sorular bazen gözümden kaçabilir özelden mesaj atarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırım...

Alıntı Yaparak Cevapla

24 Mart 2008 21:04
balimmmmmmm

benimde bir sorunum var her yer farklı bişey söylüyo.açıkçası kime güveneceğimi şaşırdım.geçen gittim kist aşısını yaptırdım 15 gün sonra tekrar gelip aynı aşı tekrar olucak dediler.her aşının 2.yapılıyomuş.başka veterinerde gerek yok dedi.kime inanıyim ben?

Alıntı Yaparak Cevapla

26 Mart 2008 22:12
egevettaraby...

ilk olarak kist aşısı sorusunu cevaplandırmaya çalışayım... halk arasında kist aşısı diye bilinen iğnenin köpeğinizin sağlığı ile ilgisi yoktur bu tamamen sizin için yapılan yani onun tüylerini herhangi bir sebeple aldığınızda size zarar gelmesini engelleyen bir iğnedir... sorunuza cevap olarak ta bu iğnenin 2. dozunun tekrarlanmasına gerek yoktur rutin aralıklarla wurulması sizin için iyidir fakat 2 hafta ara ile 2 doz wurmak gereksizdir...

Alıntı Yaparak Cevapla

26 Mart 2008 22:17
egevettaraby...

evet malesef bizlerin egzotik hayvanlar konusunda bilgi birikimimiz malesef ki oldukçça az :( size yardımcı olabilmem için muayene etmem gerekli bu konuda bi cevap wermem oldukça zor çünkü bir çok nedeni olabilir yediklerinden kaynaklı bişi olabilir biyerine bişi yapmş olabilir bulunduğu ortam fazla sıcak olabilir daha sayamayacağım birsürü sebebi olabilir o yüzden bişi sölemek çok zor :(

Alıntı Yaparak Cevapla

27 Mart 2008 18:39
deniz55

yaaaaa bişi dicem veteriner hekim le özelden yzışcam sayfasına nası gitcem

Alıntı Yaparak Cevapla

27 Mart 2008 21:07
egevettaraby...

ismin üstüne tıkla profilin üst tarafında mesaj at war :D

Alıntı Yaparak Cevapla