Petarkadaş HakkındaPetarkadaş Hakkında

Petarkadaş, Nisan 2005'te kuruldu. Türkiye'de ilk defa köpekler, kediler, kuşlar, sürüngen ve kemirgenleri  web sitesinin baş aktörü haline getirdi ve kısa sürede Türkiye'nin en büyük pet topluluğu oldu. Sosyal sorumluluk projesi olarak ücretsiz başlattığı Petbul; yani evsiz hayvanları sahiplendirme bölümü Türkiye'nin en büyük sahiplendirme platformu haline geldi. 2014 yılında Petarkadas Elektronik ve tic  A.Ş tarafından alınarak yeni bir vizyon ile Türkiye'deki pet sahiplerinin sosyal medya platformu olarak kendini konumlandırdı. 

Petarkadas.com;

 • Toplamda 400.000'den fazla üye ile Türkiye'deki en büyük pet topluluğu
 • 30.000 üzerinde evsiz hayvana ömürlük yuva buldu ve 24000'den fazlası için de aktif olarak ev arıyor.
 • 700.000'den fazla fotoğraf sayısı ve her gün eklenen 500'den fazla yeni fotoğraf içeriyor
 • Google Analytics web ölçümlerine göre 350.000'i geçen günlük sayfa gösterimi sayısına sahip.
 • Amerikalı web ratingleri firması Alexa'ya göre Türkiye'nin 1. popüler pet sitesidir.

Tüm bu rakamlar Petarkadaş'ın ulaştığı noktayı tartışmasız biçimde gösteriyor. 

Petarkadaş, üye olan her pet için tamamen ücretsiz bir web sayfası, bir fotoğraf albümü, video albümü, mesajlaşma, arkadaş bulma servisleri veriyor. Eklenen her pet için muntazam biçimde toplanan bilgiler sayesinde Türkiye'nin farklı bölgelerindeki pet sahipleri petlerine arkadaş imkanına sahip oldular.

Bu denli ayrıntılı bir pet arkadaş özelliği şu anda sadece ülkemizdeki pet sahipleri için mümkündür ve tamamen ücretsizdir.

Benzersiz Özellikler

Mesela aşağıdaki özellikler ilk ve sadece Petarkadaş'ta var.

Petarkadaş, topladığı muntazam bilgiler sayesinde şimdiye kadar oluşturulmamış ve ülkemizdeki pet dağılımını gösteren aşağıdaki gibi istatistikleri ülkemizin kullanımına açmıştır:

yukarı


Petarkadaş Topluluk Kuralları

 • Doğru bilgiler veren gerçek üyeleri seviyor ve destekliyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz. Petarkadaş, son derece saygın, gerçek dostlukların kurulduğu bir web sitesi. Bunun için de kendiniz olmalı ve dürüst bilgilerle yer almalısınız.

  Örnek olarak, 100 yaşında olmadığınızı veya XXX şeklinde bir isminiz olmadığını biliyoruz. Bu şekilde bilgiler verdiğiniz takdirde bu yaptırımları peşinen kabul etmiş oluyorsunuz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   
 • Sadece size ait, ailenizin bir parçası olan gerçek petleri eklemenizi seviyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   
 • Sadece size ait petlerin gerçek fotoğraflarını, videolarını eklemenizi seviyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz. DİKKAT, fotoğraf eklerken beğendiğiniz bir fotoğrafı veya kendi insan ailenizin fotoğraflarını eklemek isterseniz aile fotoğrafları özelliğini kullanabilirsiniz. İçinde pet olmayan fotoğrafları pet fotoğrafları bölümüne eklememelisiniz!
   
 • Forumlar, gruplar, üye sayfalarına yapılan yorumlar, özel mesajlarda başkalarının görüşlerine saygılı davranananları seviyoruz ve kolluyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   
 • Forumlar, gruplar, üye sayfalarına yapılan yorumlar, özel mesajlarda iyi niyet kurallarına aykırı davranan, Petarkadaş'ın kendisine verdiği bir hakkı kötüye kullanan üyelere izin vermiyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.

  Örnek olarak, aynı gün içinde binlerce reklam mesajı gönderiyorsanız, aynı forum konusunu defalarca veya üst üste açıyorsanız, forumlar gibi herkese açık alanlarda moral bozucu maksadı olmayan eleştiriciliği alışkanlık haline getirdiyseniz kötü niyetli olduğunu düşünüyoruz. Kimse sahibi olduğu hakları bilerek başkasının aleyhine kullanamayacağından buna izin vermiyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   
 • Petarkadaş'ı bu sayfada belirtilen görüşlerine aykırı siyasi düşüncelerde olan üyelerimizi saygıyla karşılamakla beraber, bu görüşlerini Petarkadaş'ta propaganda yaparak belirtmelerine izin vermiyoruz. Aksi halde uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   
 • Bir üyenin birden fazla hesap açması durumunda uyarı yapmadan üyenin tüm hesaplarını silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   
 • Petarkadaş'ta forumlarda, gruplarda ve üye sayfalarında pet satışı ve pet satışı amaçlı eylemler yasaktır. Bu kurala aksi davranıldığı takdirde, uyarı yapmadan üyeyi silme vs. önlemleri alma hakkımızı elimizde tutuyoruz.
   

yukarı


Petarkadaş'ın Siyasi Görüşü

 • Petarkadaş, insanların kendileri hakkındaki siyasi görüşlerle ilgilenmiyor.

 • Petarkadaş, hayvan hakları, çevre ve yaşanabilir bir dünyaya inanıyor.

 • Petarkadaş, kendi düşüncesine saygı duymayan tüm siyasi görüşleri reddediyor, alakasız olan tüm siyasi görüşlerin kendi topraklarında tartışılmasına izin vermiyor.

 • Herkes bir şeyleri kurtarabilir, Petarkadaş'ın kendine biçtiği görev hayvan hakları ve dünyayı kurtarmak.

yukarı


Petarkadaş Yöneticileri

Petarkadaş'ta yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak aşağıdaki yöneticilerce iletişime geçebilirsiniz. Yöneticilerle ilgili sorun yaşadığınız takdirde bir üst sıradaki yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz. Petarkadaş'ta tüm yönetici işlemleri kendiliğinden yönetici günlüklerine kaydedilir. Yapılan tüm işlemleri diğer yöneticiler de görebilir.

 • ameydan (Genel Sorumlu)


 • Site Yöneticileri

  Tüm forumlarda, Petbul'da ve geri kalan hemen çoğu şeyde yetkilidirler. Kullanıcı işlemleri, hesap açma/kapama, gruplar, günlükler, etkinlikler gibi konularda işlem yapabilirler. Tüm sorunlarınız için bu yöneticilerimize mesaj gönderebilirsiniz.


  dnamaker    akidems


 • Forum Yöneticileri

  Yalnızca yöneticisi oldukları forumlarda konu açma, kapama, silme, düzenleme işlemlerini yapabilirler. Yanlış foruma açılan konuları taşımak da görevleri içindedir. Yöneticisi oldukları forumlardaki istekleriniz için bu yöneticilerimize mesaj gönderebilirsiniz.

  yibo   Köpek Eğitimi ve Psikolojisi, Köpek Irkları, Kayıp ve Bulunan Köpek, Köpek Bakımı ve Sağlığı, Köpek Beslenmesi, Köpek Kıyafetleri, Köpekler Diğer, Kemirgenler Genel, Sürüngenler Genel, Kuşlar Genel, Akvaryum ve Balık Genel


 • Petbul Yöneticileri

  Açılan ilanların hayvan sahiplendirme kurallarına göre (ücretsiz ve ticari olmayacak şekilde) yürüdüğünü kontrol ederler. İlanları açma, kapana, düzenleme, silme yetkisine sahiptirler. PETBUL'la ilgili tüm konular için bu yöneticilerimize mesaj gönderebilirsiniz..

  yibo   


 • Emekli Yöneticiler
  Bu gruptakiler yönetici değiller, yönetici yetkileri yok, fakat daha önceki zamanlarda Petarkadaş'a birçok yardımları oldu, hepsine içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birçoğu kanatlandı kendi web sitelerini açtı, birçoğu emekliliğin keyfini çıkarmak için tatil muhitlerine göçtü. Bu gruptakiler kafaları en rahat yöneticiler.

  çakıl, finduk, necdet2008, balto, xtreme, ballibadem, piem, akrodha, bzzz, tugba84, oldfrontosa, euzmenn, hermes, natsy, fabbysmom

Yönetim İlkeleri
 • Yönetici önüne gelen tipik bir olayda taraf veya tarafların arasındaki anlaşmazlığı çözmeyi sorumluluk alanında gören kişidir. Bu sorumluluğun doğal uzantısı olarak önündeki uyuşmazlığın bir parçası haline gelmemeli veya taraf olmamalıdır.

 • Petarkadaş'taki tipik bir tartışma olayını ele alalım. Yönetici olmayan birisi taraflar sadece o tartışmaya katılan kişiler gibi düşünebilir, yani "A" ve "Z" tartışıyorlarsa, A ve Z taraftır şeklinde düşünebilir. Yöneticilerse "A bir taraftır, Z bir taraftır, fakat her şeyden önemlisi Petarkadaş ve onun bünyesinde tartışmaya katılmayan tüm Petarkadaş da taraftır" şeklinde düşünmelidir. Önümüze gelen ve çözmemiz gerek her olayda Petarkadaş olayın tarafı konumundadır. Petarkadaş topluluğunun huzur ve refahı için davranmak asıldır. Bu yöneticinin yetkisinin asıl kaynağını ve amacını da açıklar.

 • Taraflar belirlendiğine göre sıra olayı çözerken nasıl bir yöntem izleyeceğimiz de:

  Her olayda yönetici yukarıdaki temel olarak 3 taraf arasında menfaati sağlamalı ve menfaatlar arasında denge sağlamalıdır. Bulunan çözüm taraflardan birisi adına katlanılmaz olmamalıdır. Menfaatlar arasında denge sağlamak, tam olarak ortada buluşmak değildir. Ancak, bulunan çözüm hakkaniyet ölçüsünde hiçbir taraf için isyana sürükleyici olmamalıdır.

yukarıReklam / Veteriner BUL

Reklam Seçenekleri

 • Çeşitli reklam seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sayfanın aşağısında. Reklam ve sponsorluk için bizimle aşağıdaki mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Veteriner Bul

 • VETERİNER BUL'da yer almak için tavsiye almak ve/veya Petarkadaş'taki milyonlarca forum mesajı, gruplar vb. alanlarda olumsuz olarak geçmemiş olmalısınız.
 • Yıllık veya aylık olarak alınan bir bedel söz konusudur.

[email protected]

 

 


 

 

 

Petarkadaş Site İstatistikleri (Temel)
Google Analytics ve Alexa raporlarına göre Petarkadaş istatistiklerinden bazıları:

 

 • Aylık 400.000'dene fazla ziyaretçi (tekil, ayrı ziyaretçi)
 • Aylık 10 Milyona yakın sayfa gösterimi
 • 180.000'den fazla üye
 • 70.000'den fazla köpek, kedi, kuş, kemirgen, sürüngen vs. olmak üzere kayıtlı pet.

Rakamların da gösterdiği gibi Petarkadaş tartışmasız biçimde pet siteleri arasında açık ara lider konumda. Örnek Google Analytics raporları almak, banner reklam seçenekleri, izinli mail pazarlama reklam seçenekleri, diğer reklam şekilleri, sponsorluk çalışmaları ve aklınıza gelebilecek farklı türdeki işbirlikleri için bize aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

[email protected]

yukarı


Yasal Konular

Petarkadaş Üyelik Sözleşmesi

Bu döküman PETARKADAS.COM üyelerinin uyması gereken kurallar ve üye oldukların andan itibaren üstlendikleri sorumluluklar hakkında sözleşmedir.

 1. PETARKADAS.COM, üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran herkese üyelik hakkı sağlar. PETARKADAS.COM istediği takdirde davetiye numarası olmayanların üye olmalarını engelleyebilir.

 2. Üye bu sözleşmeyi kabul etmekle baraber " PETARKADAS.COM Topluluk Kuralları"nı da kabul etmiş sayılır. Topluluk kurallarına aykırı davranışlar sözleşmeye aykırılıkla aynı sonuçları doğurur.

 3. Üye kendisine ait olmayan 'gerçek isim ve soyadları'nı üye ismi olarak kullanamaz. Geçerli ve aktif olan bir mail adresi bildirilmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder, kendi belirlediği mail adresi ve şifrenin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.

 4. Üye kayıt esnasında verdiği kendisine ait ad, soyad, yaş, şehir vs. bilgilerin doğru olmaması durumunda üyeliğinin koşulsuz ve uyarı yapılmadan PETARKADAS.COM tarafından tek taraflı olarak sonlandırılacağını kabul eder.

 5. Üye sitenin kullanımı esnasında gerçeğe aykırı olarak kendisine ait olmayan pet, fotoğraf, video vs. dökümanı üyelik sayfasına veya sitenin genel kullanım alanlarına eklemesi durumunda üyeliğinin koşulsuz ve uyarı yapılmadan PETARKADAS.COM tarafından tek taraflı olarak sonlandırılacağını kabul eder.

 6. PETARKADAS.COM üyelerinin kimlik bilgileri, PETARKADAS.COM Kullanım Koşulları ve Gizlilik Hakları çerçevesinde gizli tutulur. Ancak aşağıdaki koşulların münferiden veya toplu olarak gerçekleşmesi halinde PETARKADAS.COM, üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

  - Resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde.
  - Üyenin PETARKADAS.COM sisteminin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde.
  - Bu sözleşme ve eklerine aykırı koşullardan dolayı üyeliği iptal edilmiş bir üyenin, yeniden üye olarak sözleşme ihlalini tekrarlaması halinde.

 7. Bir üyenin PETARKADAS.COM'ne üye olmak için verdiği her bilgi PETARKADAS.COM tarafından saklanır. Bu bilgi kesinlikle, üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ancak üye, sadece kendisinin ulaşabileceği güncelleme alanlarında ve diğer site üyeleriyle iletişimin sağlanabilmesi için gerekli alanlarda bilgilerinin paylaşılacağını kabul etmiş sayılır.

 8. PETARKADAS.COM, içerisinde bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı mahfuzdur. Aksi takdirde doğabilecek kanuni itilaflarda PETARKADAS.COM, bu uyarıyı yaptığından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu durum, aksi sayfada belirtilmiş ve-veya söz konusu materyal bir gerçek kişi adına yayınlanmışsa geçersiz sayılır.

 9. Üyelik haklarının kazanılması, bu hakların sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. PETARKADAS.COM, üyelere aldıkları hizmetlerin ve üyeliklerinin ne kadar süreceği hakkında hiçbir garanti vermez, istediği anda tek taraflı olarak sonlandırabilir.

 10. PETARKADAS.COM üyenin, üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni arızadan sorumlu değildir.

 11. PETARKADAS.COM, kendi sitesinin üzerinden yapılan ve zarar vereceğine inandığı her türlü haberleşmeyi, üye sayfası yayımını ve bilgi aktarımını yukarıda yazılı şartlar dahilinde istediği zaman kesme hakkını saklı tutar.

 12. Yukarıdaki şartlara uymama halinde doğabilecek ihtilaflarda Ankara Mahkemeleri yetkilidir. Bu gibi durumlarda üyeler mahkemenin vereceği yaptırımlardan da birinci derecede sorumlu tutulacaklardır.

 13. PETARKADAS.COM, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Her üye bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiçbir itiraza mahal verilmez.

 14. PETARKADAS.COM üyeleri, taleple birlikte diledikleri an tek taraflı olarak üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcıların üyelikleri sırasında gerçekleştirdikleri icraatların sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez. İptal talebinin Petarkadaş tarafından kabul edilmeme hakkı saklıdır. İptal talebi, iptal talebi sahibi üyenin kendi hesabına erişiminin durdurulması şeklinde veya üyenin tüm bilgilerinin yayından kaldırılması şeklinde olabilir. İptal talebi üzerine yapılacak işlemler tek taraflı olarak Petarkadaş'ın takdirine bağlıdır.

 15. PETARKADAS.COM ile üyeler arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, PETARKADAS.COM'nin elektronik yayınları ve tutulan kayıtlar delil olarak kabul edilir.

 16. PETARKADAS.COM BULUŞMA ve ETKİNLİKLERİ İLGİLİ YASAL KONULAR

  - Buluşma vs. benzeri etkinliklerin amacı  PETARKADAS.COM üyelerini bir araya toplamak, güzel vakit geçirmelerini, bilgi alışverişi yapmalarını sağlamak, topluma faydalı  faaliyetlerde bulunmalarını sağlamaktır.

  - Buluşma vs. benzeri etkinliklere katılan veya buluşma vs. benzeri etkinlikleri düzenleyen PETARKADAS.COM  üyesi / üyeleri etkinliğin başarılı olması için işbu sözleşmede yazılı tüm kuralları  okuduğunu ve kendisini ilgilendiren tüm kuralları uygulayacağını kabul eder.

  - PETARKADAS.COM, sadece üyelerin birbirleri ile haberleşebilmesi için elektronik ortamı sağlar. PETARKADAS.COM etkinliklerle ilgili hiçbir yasal veya maddi  sorumluluğu yoktur.

  - Etkinliklere katılan üyeler, kendi hür iradeleri ile etkinliğe katıldıklarını kabul ederler.  Etkinlik sırasında oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan  PETARKADaS.COM  sorumlu tutulamaz.

  - Etkinliklere  18 yaş ve üstü  üyeler katılabilir. 18 yaşından küçük üyeler ancak ebeveynlerinin yazılı izniyle veya ebeveynleri ile birlikte etkinliklere katılabilirler.

  - Etkinliği düzenleyen üye / üyeler etkinliğin türüne göre gerekebilecek olan her türlü yasal izni "valilik,  belediye, emniyet müdürlüğü" gibi ilgili kurumlardan almakla yükümlüdürler.

  - Etkinliklerde, yasalara, toplumun gelenek ve göreneklerine  ve ahlaka aykırı faaliyetlerde bulunulamaz.  Kişisel haklara,  tüzel kişilere,  insan ve  hayvan haklarına aykırı davranışlarda bulunulmasına izin verilemez.

 17. PETARKADAS.COM BULUŞMA ve ETKİNLİKLERİ İLGİLİ TAVSİYELER

  - Etkinliği düzenleyen veya  Etkinliğe katılan PETARKADAS.COM  üyesi/üyeleri etkinliğin başarılı olması için işbu sözleşmede yazılı tüm kuralları  okuduğunu ve kendisini ilgilendiren tüm kuralları uygulayacağını kabul eder.

  - Etkinliği düzenleyen üye ilk olarak, etkinlik yapılacak tarih tespit eder.  Bu yapılırken; o gün, bayram, okul tatili, konser vs. gibi katılımı etkileyecek başka unsurlar göz önünde bulundurulur.  Uluslararası saygınlığı olan sitelerden hava durumu araştırılır.   Mevsime göre günün en uygun saati  (yazın serin-kışın en sıcak gibi ) tespit edilir.

  - Etkinliğin içeriğine karar verilirken üyelerin görüşleri göz önünde bulundurulur.  Piknik,  barınak  ziyareti,  parkta petlerle buluşma gibi isteklerdikkate alınır.

  - İçerik tespit edildikten sonra PETARKADAS.COM'un ilgili sayfalarında duyuru yapılır.  Duyuru mümkün olduğunca net ve anlaşılır olmalıdır.   Buluşma yeri tarihi  saati, etkinlik saati ve etkinliğin içeriği, maddi bir katkı gerekiyorsa miktarı,  net bir şekilde belirtilmelidir.  Eğer herkesin bildiği bir yerde buluşulmuyorsa yerin kapsamlı bir tanımı hatta tercihen yerin planı duyuruya eklenmelidir.   Katılımı arttırmak için gerekirse farklı üye gruplarında da duyuru yapılmalıdır.  Gerekirse telefon, sms gibi internet harici ortamlar da üyelere ulaşmak için devreye sokulmalıdır. 

  - Katılacak üyelere,  etkinliğin sorumlusunun kimler olduğu, mail adresi, cep telefonu gibi iletişim bilgileri  mutlaka bildirilmelidir.  Katılacağını bildiren ancak, daha önceden tanımayan veya katılacağından şüphe duyulan üyelere mesaj yollanmalı ve teyit alınmalıdır.  Üyelerin yanlarında getireceği insan sayısı tespit edilmeli ve toplam üye sayısı  mümkün olduğunca kesinleştirilmelidir.  Bu özellikle yer kısıtlaması olan ya da yiyecek içecek söz konusu olan etkinliklerde çok önemlidir.

  - Özellikle, köpeklerle katılınacak etkinliklerde üyelerin araç durumu sorgulanmalı ve yardımcı olmaya çalışılmalıdır.  Bu yardım, aracı olan diğer üyelerle temas şeklinde veya toplu bir taşıma  aracı temini şeklinde olabilir.

  - Etkinliğe katılacak üyelerin ihtiyaçları hesaplanmalı ve  ona göre önlem alınmalıdır.  Köpeklerin de katılacağı etkinliklerde köpekler için su ve mama kapları, temiz su ve mama, insanlar için yiyecek, içecek, gölgelik, tuvalet gibi ihtiyaçlar göz önüne alınmalıdır

  - Etkinliğin güvenlik boyutu mutlak düşünülmeli ve önlemler alınmalıdır.    Etkinliklerde insanlar ve köpekler için ilk yardım malzemesi, mümkünse veteriner ve sağlık personeli bulundurulmalıdır.   Gerekli görülen ortamlarda güvenliği sağlamak için bazı üyeler görevlendirilebilir, kolluk  kuvvetlerinden yardım istenebilir.  Alkol tüketimi söz konusu olan etkinliklerde  güvenlik konusuna daha da önem verilmelidir.

  - Etkinlik sırasında da üyelerin gereksinimlerinin temini ve kontrolun elden  kaybedilmemesi için iş bölümü yapılmalı, konulara göre  görevliler atanmalıdır.

  - Etkinlik sonrasında da  PETARKADAS.COM'un ilgili sayfasında üyeler, katılım sayısı, yapılanlar,etkinliğin başarısı, olaylar gibi konularda  mutlaka bilgilendirilmeli ve mümkünse fotoğraf  eklenmelidir.

  - Aşıları ve parazit tedavisi tamamlanmamış köpeklerin etkinliklere getirilmesi yasaktır. Köpek sahipleri, aşı karnelerini yanlarında getirmekle ve gerekli görüldüğü takdirde Petarkadaş Yöneticilerine veya etkinliği düzenleyen üyelere ibraz etmekle yükümlüdürler.

Gizlilik Bilgileri

Web sitemizde gösterilen reklamlardan bazılarının yayınlanmasını sağlayan reklam şirketleri bizim web sitemizde veyahut diğer web sitelerinde yaptığınız gezmeler esnasındaki elde ettikleri bazı bilgileri, sizinle daha ilgili ürün ve hizmetlerin reklamlarını göstermek amacıyla kullanabilir. Bu bilgiler adınız, mail adresiniz, adresiniz ve telefon numaranızın dışındaki bilgilerdir.

yukarı


İletişim ve Künye Bilgileri

İletişim
Petarkadaş'la ilgili söylemek istedikleriniz, fikirleriniz için bize aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

[email protected]

yukarı