Yabancı Kedi İsimleri

Bu sebeple en güzel, yaratıcı, havalı isimler arasında kimi zaman yabancı kedi isimleri de tercih edilebilir.

Yabancı Kedi İsimleri

Kedinizi sahiplendikten sonra onun için en iyi ismi bulmaya çalışıyorsanız oldukça uzun soluklu bir süreç olduğunu bilmeniz gerekir. Bu süreçte kedinizi iyi tanımanız, aranızdaki sevgi ve biraz yaratıcılık bizlere yardımcı olabilir. Bu sebeple en güzel, yaratıcı, havalı isimler arasında kimi zaman yabancı kedi isimleri de tercih edilebilir.

İçindekiler
  • Nyx – Antik yunanda gecenin kişileşmesi
  • Andromeda – Antik yunanda insanların hükümdarı
  • Aura - Antik yunanda sabah esintisi
  • Danae - Antik yunan prensesi
  • Atlas – Tüm dünyanın yükünü taşıyan
  • Nya - Afrika kökenli anlamı ise azim
  • Zhen - Çincede önceki ve nadir anlamına geliyor
  • Jin – Çincede altın demek
  • Marcus - Latince savaşçı
  • Hunter – bir kediye yakışan en güçlü isim diyebiliriz.
  • Kiya - Mısır Firavunu Akhanetanın eşlerinden birinin adı
  • Alex – Kimse kedimin yerini alamaz diyenlerdenseniz, bir Alex değil.

  Sevimli kedilerimiz bilindiği üzere en iyi ve kendine uygun ismi hak ediyor. Dünya üzerinde yaşayan pek çok kedi için ülkemizde de yabancı isimler önerilebilir hatta çok sık karşımıza çıkmaktadır. Yabancı kedi isimleri arasında çok beğeneceğiniz isimler bulabileceğinize inanıyoruz.

  Kedilere Yabancı Dilde İsim Koymak Sağlıklı Mı?

  Kedimize isim koyma sürecinde kendi dilimize ait olmayan yabancı bir isim tercih ettiysek bazı zorluklar yaşayabiliriz. Öncelikle 2 hece olması bizim için önemli olmaktadır. Kedinin isminin pratik ve kısa hecelerden oluşması oldukça önemlidir. Kediniz ister beyaz, ister çok renkli olsun fiziksel özelliklerine dair fikir veren yabancı dilde isim verilebilir. Dişi ya da erkek kedinize sevdiğiniz bir film, dizi karakterinin, bir nesnenin ismini de vermeyi deneyebilirsiniz.

  Günlük kullanımda kolay olması ilk aşamada bizler için önemlidir. Kediniz için yabancı dilde isim koymak sağlıklı ya da sağlıksız diyemeyiz. Konulan ismin içerisinde yer alan harflere ve isme duyarlılığı, adapte olması bizleri oldukça büyük önem taşır. Dünya üzerinde sıkça tercih edilen yabancı kedi isimleri de bizlere ilham olabilmektedir.

  Kediler Yabancı İsimleri Anlar Mı?

  Kedilere isim koyma sürecinde kendi dilimize ait olmayan yabancı bir isim tercih ettiysek bazı zorluklar yaşayabiliriz. Öncelikle 2 hece olması bizim için önemli olmaktadır. Kedinizin isminin pratik ve kısa hecelerden oluşması oldukça önemlidir. Günlük kullanımda kolay olması ilk aşamada bizler için önemlidir. Konulan ismin içerisinde yer alan harflere ve isme duyarlılığı, adapte olması bizleri oldukça büyük önem taşır.

  Ülkemizde türkçe hariç yabancı isimler de kedilere isim verme konusunda bizlere ilham olabilmektedir. Dünya üzerinde pek çok kedinin olduğunu ve her birinin birbirinden farklı isimleri bulunmaktadır.İsmine adapte olması kadar önemli olan bir konu ise kedilerin yabancı isimleri anlamasıdır. Bu durumda kedinin küçük yaşta olduğu durumlarda eğitime daha kolay bir şekilde adapte olabilir.

  Kedi İsimleri Yabancı Olabilir Mi?

  Yabancı kedi isimleri kategorimizin başında Farklı dillerdeki isimlerin kedilerin hayatına nasıl etki ettiğinden bahsetmiştik. Daha net bir yanıt vererek bu soruyu cevaplamak gerekirse, kedi isimleri yabancı dillerde olabilir. Kedinizin isminin hangi dil olduğundan çok kediniz tarafından nasıl algılandığı önemlidir ve bu algılamayı değiştirmek, korumak için efor harcamanız gerekebilir. Doğru vakti ayırdığınız taktirde kedinize her yabancı dilde isim verebilirsiniz.