Sahiplendirme İlanları

British Shorthair Sahiplenme

British Shorthair ücretsiz sahiplenilme için en fazla tercih edilen kedi ırklarından birisidir. British Shorthair sahiplenme yazılarına geçmeden önce kedimizi biraz daha yakından tanıyalım. İngiltere menşeili olan British Shorthair’ler insanların yoğun ilgisi sebebiyle tüm dünyaya yayılmış durumdadırlar. Genellikle gri renkli pofuduk tüylere sahiptirler ve güzel görüntüleri ile herkesi kendilerine hayran bırakmaktadırlar.

Güzel görüntülerinden ve harika karakterlerinden mahrum kalmamak için bir British kedi sahiplenme ilanını inceleyebilir ve yaşantılarına en uygun olan kediyi seçebilirsiniz. British Shorthair'lar aynı zamanda çocuklu aileler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilirler. British Shorthair sahiplenme kategorisi sayesinde kendisine ev bulmuş tatlı dostlarımıza kedi resimleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

British kedi sahiplenme apartmanda, bahçeli evde yaşayan hayvanlar için, çocuklu ve çocuksuz aileler için, evde uzun süre kimsenin olmadığı durumlarda yani birçok farklı koşulda güzel bir tercih olabilir. British kedi sahiplenme başlığı sayesinde hayalinizdeki british kediyi sahiplenebilir ve evinize neşe katabilirsiniz. 

British Shorthair Sahiplendirme

British Shorthair sahiplendirme ilanları ile hayalinizdeki kediye hiçbir ücret ödemeden sahip olabilir ve yaşama ihtiyaçlarını yine gönüllü olarak karşılayabilirsiniz. Bununla beraber ilan sayfamız sadece British kedi sahiplenmek isteyen insanlar için değil kedisini sahiplendirmek isteyen insanlar için de çalışmaktadır. British Shorthair sahiplendirme ilanları arasına yeni bir ilan oluşturarak kendi haklı nedenlerinizle ayrılmak zorunda kaldığınız British Shorthair kediniz için en doğru, en sağlıklı yuvayı bulabilirsiniz. British Shorthair sahiplenme sayfamızı sizin gibi kedi sahiplenmek isteyen insanlarla paylaşmayı unutmamalısınız. 

British Shorthair Ücretsiz Sahiplendirme

British Shorthair pürüzsüz görünümleri, zeki oluşları ve apartman yaşamına uyumlu oldukları için can dostu arayanların gözdesidir. Birçok kişi bu kedileri satın alarak veya sahiplenerek ailelerine dahil etmektedir. Ancak bazen yaşam koşulları sebebiyle bazen de eskisi gibi bakılmak istenmediği için kedilere yeni yuvalar aranır. Eskisi gibi bakılamayacak kedilerin sağlıklı yaşaması için british shorthair ücretsiz sahiplenme ilanları oluşturulup yeni bir yuva arayışına giriliyor.

British Shorthair ücretsiz sahiplendirme ilanları sayesinde tüylü dostlarımıza yeni yuvalar bulunabilmektedir. British Shorthair’ı olsun isteyenler satın almadan önce ücretsiz sahiplendirme ilanlarını inceleyerek aradığı can dostunu bulabilir. Kedisinden ayrılmak zorunda kalan hayvan severler de british shorthair sahiplendirme ilanları ile kedinize en iyi şekilde bakacak, onunla ilgilenecek kedi severleri bulabilirler.

British Shorthair Sahiplendirme Masrafları

Ücretsiz British Shorthair sahiplenildiğinde cebinizden sahiplenme işlemleri için para çıkmaz ama bir ev arkadaşı edindiğinizi ve arkadaşınızın size muhtaç olduğunu unutmamalısınız. Bir shorthair sahiplendiğinizde ne yazık ki bazı harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız. 

  • Mama, Su Kabı
  • Temizlik Ürünleri
  • Yatak
  • Kum

British Shorthair ücresiz sahiplenme kategorisi altında olsa bile listedeki ürünlere ihtiyacınız olacağını unutmamalısınız. Listemizdeki ürünlerin sahiplendiğiniz kedi için eski sahiplerinde hazır olmaları durumunda ilan açan kullanıcılarımız size yardımcı olabilir ama bir Biritish sahiplenirken tüm bu masrafları yapmak için hazır olmalı ve gerekli hazırlıklardan sonra kesin karar vermelisiniz.

Yavru British Shorthair Sahiplenme

Sahipleneceğiniz kedinin her anına şahit olabilmek için yavru olmasını istiyor olabilirsiniz. Bir yavrunun bakımını üstlenmek sorumluluk gerektiren bir iş olsa da paha biçilemezdir. Küçücük bedeni ile dünyayı yeni tanımaya çalışan dostunuzla hayatınızı paylaşabilirsiniz. British Shorthair yavru sahiplenme oranının en yüksek olduğu kedi türleri arasındadır. 

Yavru British Shorthair sahiplenme düşünceniz varsa hemen sitemizde yer alan sahiplendirmeyi bekleyen 843 British Shorthair kedi türüne ait ücretsiz ilanları inceleyebilirsiniz. Yüzlerce ilan arasından bir ömür ayrılmak istemeyeceğiniz yavruyu bulacağınıza eminiz.Yeni edinizdiğiniz yavruya isim vermekte zorlanıyorsanız binlerce pet üyemizin kullandığı kedi isimlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sponsorsponsor