11.12.2020 Doğumlu Dişi Peruvian

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Pofuduk
Konum
Beyoğlu / İstanbul
Pet Türü
Kemirgen
Irk
Guinea Pig
İkincil Irk (varsa)
Renk
BEYAZ
Pet Chip No
Tarih
13-01-2021
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Ufak oğlumuza hayvan sevgisi aşılamak amacıyla sahiplenmiştik. Ancak üzülerek de olsa henüz evde ufak dahi olsa bir hayvan ile yaşamaya hazır olmadığımız kanaatine vardık.. Oldukça sağlıklı minik hareketli bir yavrudur. Yavrunun yanında ayda bir sıkılacak bakım spreyi ( 6-7 ay yetecek kadar ) Kuru otu, Mısır Talaşı ve Pelet Yemini "ÜCRETSİZ OLARAK" vereceğim.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.