2.5 aylik köpeğime yuva arıyorum

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Luffy
Konum
Beykoz / İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Golden Retriever
İkincil Irk (varsa)
Renk
Beyaz
Pet Chip No
Tarih
19-10-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
2.5 aylik köpeğime yuva ariyorum apartmanda kaldığımız için diğer komşular rahatsiz oldular 17 ekimde corona aşısı bitti 24 ekimde kuduz aşısı bitiyor diğer aşıları tam tuvalet eğitimi var sanırım eve geldiğinden beri ayni yere yapiyor kendi odasına yapmiyor büyük tuvaleti ve cok yanliz kalınca havliyor oyun oynamayi cok seviyor dişleri çok kaşınıyor ondan dolayi isirmaya çalışıyor sert eşyaları aklinizda soru varsa ulasin yardimci olmaya calisirim

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.