2 Erkek Kardeşe Acil Yuva, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Rick & Morty
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
11-02-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Selamlar, Bu post biraz sinir bozucu olacaktır, okuduktan sonra ne düşüneceğinizi biliyorum ama yargılamadan sadece yardımcı olmaya çalışırsanız çokçok sevinirim.. Hikaye şöyle: Bu yavruları bebeklerken sokaktan eve aldık, tedavi ettirdik ve 8 aydır besliyoruz. Ev arkadaşımın ise alerjisi var, sağlığından daha önemli olmadığını söyleyerek artık bu yavruları dışarı atmayı teklif ediyor, defalarca tartıştık ama bir çözüm bulamadık ne yazıkki. Ben de dışarı çıkmamaları şartıyla kedilere kendi odamda bakmaya başladım. info: İsimleri rick&morty, ikisi de erkek, bir ay içinde kısırlaştıracağım, uslu, oyuncu ve çok cana yakınlar. Dışarıda ölmelerine izin veremem, lütfen bir yuva bulmama yardımcı olun. Odam özgür olabilecekleri kadar büyük değil, onları bu duruma mahkum etmek istemiyorum. sevgiler..

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.