2 Yaşında Pamuk Kızımıza Yuva Arıyoruz, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
PAMUK
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Köpek
Irk
İngiliz Setter
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
23-03-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
MERHABALAR. PAMUK KIZIMIZ ( İSMİ RENGİNDEN DOLAYI NE KADAR TEZAT OLSA DA HUYUNDAN DOLAYI VERİLMİŞTİR ):)PAMUK 2 YAŞINDA AKILLI SÖZ VE KOMUT DİNLEYEN BİR CANIMIZ. TUVALET EĞİTİMİ VAR.İHTİYACI GELDİĞİ ANDA KAPIYA GİDEREK SİZE BİLDİRİR. AKILLI SEVECEN OYUNCU ÇOCUK DOSTU BİR CAN. TAŞINMA VE İL DEĞİŞİKLİĞİ İŞ TEMPOSU İÇİNDE FAZLA İLGİLENEMEDİĞİMİZ DEN ONA İYİ BAKACAK BİR AİLE ARAYIŞINDAYIZ.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.