3. Smokin Karaburun'A Ev Arıyoruz / Antalya, Antalya

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Karaburun
Konum
/ Antalya
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
17-04-2013
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Doğduğundan beri ona Karaburun diyoruz! Çünkü diğer 2 smokinden sonra gelen bu minik erkeğin ayırt edici tek özelliği burnunun kız kardeşlerinden farklı olarak siyah olmasıydı :)) Oyuncu, atik, meraklı, cesur yani mert bir kedicik kendisi! Bebekliğinde annesinin yanından ayrılıp yeni odaları keşfe çıkan ilk kedicikti :) Oyuncu kedi sevenler için çok eğlenceli bir evlat olacağı kesin. Kedi kumu ve mama alışkanlığı var, herhangi bir sağlık sorunu yok. 2,5 aylık ve yeni evine gitmeye hazır! Ona ömür boyu bakarım diyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla fotoğraf ve video için blog sayfasına bakabilirsiniz.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.