Bu Güzele Yuva Aranıyor ♥, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
UzunTüylü Tekir
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
05-09-2016
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Bu minik canla kapıma geldiğinde tanıştık. Sonra birbirimize o kadar alıştık ki camdan içeri girmeye başladı. Bir bakıyoruz evde dolaşıyor :) Sokakta onu gördüğümde üzülüyorum. Bu güzellik mama aramak için dolaşıyor. Büyük kedilere kafa tutuyor. Gözleri bal rengi , kulaklarından tüyleri uzuyor. Kuyruğu pofuduk pofuduk :) Bakmaya sevmeye doyum olmuyor. Güzel bir yuvası olmasını, aşılarının olmasını, sağlıklı büyümesini, mamasının önüne gelmesini, ona prensesler gibi bakılmasını çok istiyorum. Tahminimce 3 veya 4 aylık. Ufacık suratı var. Sevdirmeye kucağa bayılıyor. Oyun oynamayı çok seviyor. Ev kedisi olmak için doğmuş. :) Onun şansı olmak isterseniz ulaşabilirsiniz bana. Ankaradayız ♥ İLETİŞİM: E-mail: [email protected] Whatsapp/NO: 05414863057

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.