4,5 aylik tatli oğlan Negro ömürlük yuvasini ariyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Negro
Konum
Merkez / Amasya
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Siyah Kahverengi
Pet Chip No
Tarih
26-11-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Negro 4.5 aylık erkek, annesi cocker spaniel babası av köpeği kopay. Negro'yu sahiplendirdiğim aile bakamadığını söylediği için güvenli ve rahat edebileceği ömürlük bir yuva arıyorum. Tuvalet eğitimi yok, bahçede bakılabilir. Oldukça hareketli ve oyuncu. Daha önce yavru köpek sahiplenmiş, onun kemirme ısırma vs gibi içgüdülerine alışık kişiler iletişime geçebilir. Kesinlikle ücretsiz sahiplendirilecektir.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.