4.5 Aylık Shorthaır&Tekır Melezı Guzellık Omurluk Yuva Arıyor 0533 391 75 44 Eryaman,, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
BAMBI
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
British Shorthair
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
12-02-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
4.5 AYLIK SHORTHAIR&TEKIR MELEZI GUZELLIK OMURLUK YUVA ARIYOR ANKARA 0533 391 75 44 Eryaman, Adı Bambi, 4,5 aylık dişi, british shorthair- tekir kedi melezi, sağlıklı, oyuncu, kum eğitimli, aşı karneli bir kedi. Yaş ve kuru mama yiyor.minyon yapida yusyuvarlak bir yuze sahip olan bu guzel melez kizmiza omurluk yuva ariyoruz detayli bilgi ve sahiplenmek icin telefondan ulasiniz

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.