5 Aylık Alman Çoban, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Carlos
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Alman Çoban Köpeği
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
26-06-2009
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
5 ay civarında alman çoban yavrusu buldu sitemizin güvenlik gorevlileri, çok akıllı güzel bi yavru, lütfen safkan mı, yüzde kac orjinal diye sormayın, köpek sahiplenirken birinci kriter bu olmamalı.. vicdansızlar sokaga bırakmıs gibi gözüküyor, bu yavruya yuva bulmalıyız dısarıda kendini idare edemez, bizim de 2 tane oglumuz var ve maalasef baska yerimiz yok.. Çekmeköyde görmek isteyenler gelip yavruyu görebilir..Fotoları bugun ekleme sansım olmadı, isimiz biraz acele oldugu icin..

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.